آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

استخرهای دیوار شیشه ای

استخرهای دیوار شیشه ای

برای ایجاد انتهای شیشه ای زیبا برای استخر شنا که اجازه می دهد مناظر شفاف و نور طبیعی در فضا جریان داشته باشد، پانل های شیشه ای ساختاری را انتخاب کنید. این پانل‌های شیشه‌ای منحصربه‌فرد نماهایی را از داخل و خارج از استخر شما ایجاد می‌کنند و به یک ویژگی طراحی واقعاً برجسته تبدیل می‌شوند.

از بیرون، طراحی نوآورانه مناظر واضح زیر آب را نشان می دهد. هنگام شنا، مناظر بی وقفه از محیط اطراف خود صحبت می کند. لبه های شیشه ای و جزئیات ثابت در ساختار استخر شنا پنهان شده اند و امکان طراحی بدون قاب یا جلوه پنجره شناور را فراهم می کنند.

استخرهای دیوار شیشه ای

پانل های قابل مشاهده غوطه ور

آکوا از نزدیک با معماران بر روی موقعیت لبه‌های شیشه کار می‌کند و با دقت شیشه را قرار می‌دهد تا از داخل خانه دیدی به داخل استخر بدهد. برای ایجاد یا جایگزینی بخشی از کنار استخر، نور طبیعی به داخل استخر شنا و همچنین ملک جریان می یابد.

این روش طراحی، تصوری بصری از عدم وجود دیوار را ایجاد می‌کند و به سادگی لبه‌های عمودی را روی آب آشکار می‌کند. این روش منظره های باورنکردنی از شناگران را ایجاد می کند که بخشی از آنها در آب غوطه ور شده اند تا فرصت های عکاسی فوق العاده ای داشته باشند.

شیشه ساختاری

شیشه های ساختاری محدودیت های بسیار کمی در اندازه یا ساختار دارند، این چیزی است که به ما اجازه می دهد چنین برنامه های کاربردی خلاقانه ای را طراحی و نصب کنیم. با توجه به محل قرارگیری این لعاب تخصصی، همیشه از شیشه های لمینت مقاوم استفاده می شود. این امر باعث می شود که در صورت شکستگی، شیشه در جای خود باقی بماند و آب داخل استخر حفظ شود. فرآیند تولید شیشه همچنین تضمین می کند که هرگونه شکستگی به قطعات گرد و بی ضرر تبدیل می شود تا از آسیب به سرنشینان یا ساختار اطراف جلوگیری شود.

راه حل های فنی شیشه

طیف وسیعی از راه حل های فنی لعاب وجود دارد که می توان از آنها برای بهبود طراحی استخر استفاده کرد. شیشه کم آهن را می توان برای شیشه های فوق شفاف مشخص کرد که بهترین نماها را ارائه می دهد. شیشه کم آهن همچنین به از بین بردن رنگ سبز طبیعی که می تواند در لبه های شیشه ای در معرض دید ایجاد شود کمک می کند.

برای دستیابی به یک طرح سفارشی می توان لایه های رنگی را با طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها در صورت درخواست مشخص کرد. شیشه کم نگهداری ممکن است به آزاد نگه داشتن رگه های شیشه کمک کند، جایی که ممکن است تحت تأثیر مواد شیمیایی مورد استفاده در استخرهای شنا قرار گیرد.

استخرهای دیوار شیشه ای

ضرورت ساخت استخر شیشه ای

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

استخرهای دیوار شیشه ای

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟