آکوا سرویس

استخرهای فایبرگلاس

استخرهای فایبرگلاس

استخرهای شنای فایبرگلاس یکی از مفیدترین و قابل تنظیم‌ترین راه‌ها برای تبدیل حیاط خلوت شما به بهترین پناهگاه در فضای باز است. در مقایسه با استخرهای بتنی، استخرهای فایبرگلاس نگهداری راحت تری دارند و قوی ترین و بادوام ترین مواد را دارند. وقتی روی یک استخر فایبر گلاس سرمایه گذاری می کنید، استخری می سازید که مادام العمر دوام خواهد آورد و سال به سال منبع ثابتی از آرامش، سرگرمی، زیبایی و لذت خواهد بود.

استخرهای فایبرگلاس به دلایل زیادی بسیار مورد علاقه هستند. آنها برای ماندگاری ساخته شده اند، آماده نصب به خانه شما می رسند و بسیار قابل تنظیم هستند.

استخرهای فایبرگلاس

هزینه ساخت استخر فایبرگلاس

چیزهای کمی هیجان انگیزتر از داشتن یک استخر جدید هستند. شاید در حال تجسم خورشیدی باشید که در کنار استخر در پاسیو خود می‌درخشد. یا شاید در یک روز گرم تابستان از قبل احساس آب خنک و عطر ترد و تمیز کلر می کنید.

برای اینکه رویای یک استخر جدید و زیبا را به واقعیت تبدیل کنید، باید گزینه های خود را بررسی کنید. برخی از ملاحظات هنگام تعیین بودجه برای استخر فایبرگلاس عبارتند از:

  • اندازه و شکل استخر
  • افزودنی های استخر فایبر گلاس، مانند پوشش، نرده، دیوارهای حائل، پله ها و آب نماها
  • کار محوطه سازی برای آماده سازی حیاط خلوت برای نصب استخر فایبرگلاس
  • زمان نصب، که می تواند تحت تأثیر مواردی مانند موقعیت جغرافیایی و چیدمان منظره شما باشد

هزینه نصب استخر فایبرگلاس

ملاحظات دیگری وجود دارد که می تواند بر هزینه های نصب استخر فایبر گلاس تأثیر بگذارد. این عوامل شامل مواردی مانند ترجیحات شخصی شما، موقعیت جغرافیایی، هرگونه الزامات خاص برای شهر یا محله شما و نگرانی های مربوط به چشم انداز است.

تنها چیزی که نیاز دارید دیدگاه شماست و ما می توانیم آن را زنده کنیم، اما درک این عوامل نصب مفید است تا بتوانید با یک فروشنده همکاری کنید تا بهترین رویکرد را در فرآیند نصب داشته باشید.

برای بررسی عوامل مختلف هزینه فایبرگلاس که عبارتند از: 1) الزامات 2) ویژگی ها 3) ایمنی 4) الکتریکی

هزینه نگهداری از استخر فایبرگلاس چقدر است؟

یکی از جذاب ترین جنبه های استخر فایبر گلاس طول عمر و دوام آن است. با استفاده از استخر فایبر گلاس، دیگر لازم نیست نگران تعمیر بتن آسیب دیده یا تعویض آستر استخر باشید. سرمایه گذاری اولیه ممکن است سخت به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید، هزینه بیشتر از قبل به شما این امکان را می دهد که از استخر خود برای سال های آینده لذت ببرید و شما را از تعمیرات پرهزینه و وقت گیر نجات دهد.

استخرهای فایبرگلاس

استخرهای فایبرگلاس دوام و ماندگاری بالایی دارند!

اگر به دنبال استخری بدون نگرانی هستید که بتوانید سال‌ها از آن لذت ببرید، استخر فایبر گلاس یک سرمایه‌گذاری عالی است. استخرهای فایبرگلاس در مقایسه با استخرهای بتنی نگهداری آسان تر، قوی تر و بادوام تر هستند.

هزینه های اولیه ممکن است بیشتر از انواع دیگر استخر به نظر برسد، اما این امر نیاز به تعمیر و نگهداری پرهزینه را از بین می برد. با در نظر گرفتن همه موارد، یک استخر فایبر گلاس ممکن است در دراز مدت هزینه کمتری داشته باشد زیرا نیازی به پرداخت هزینه برای قطعات تعویض یا تعمیر ندارید.

ساختن استخر درست مثل ساختن خانه است. اگر روی مواد و ویژگی‌های باکیفیت مانند پنجره‌های جدید سرمایه‌گذاری کنید، در دراز مدت در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید. اکنون می‌توانید با استفاده از مواد زیربنایی، چند دلار صرفه‌جویی کنید، اما باید سریع‌تر چیزها را جایگزین کنید و در نهایت هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. چرا از ابتدا روی مواد با کیفیت بالا سرمایه گذاری نمی کنید؟

چرا باید استخر فایبرگلاس را در نظر بگیرم؟

استخرهای فایبرگلاس داخلی مزایای زیادی نسبت به جایگزین ها دارند. نصب استخر فایبر گلاس را می توان به سرعت انجام داد. شما می توانید ظرف دو تا سه روز پس از تحویل در استخر کاملاً جدید خود مجلل شوید. در حالی که استخرهای بتنی ترک می‌خورند و سطح خشن‌تری دارند، لطافت استخر فایبر گلاس تجربه شنای لذت‌بخش‌تری را ارائه می‌کند (بدون خراش روی دست‌ها و پاهای حساس) و به کاهش رشد جلبک‌ها کمک می‌کند.

استخرهای جایگزین دیگر ممکن است پاره شوند، در حالی که یک استخر فایبر گلاس نمای بی عیب و نقص خود را در طول زمان حفظ می کند. همچنین تمیز کردن فایبرگلاس بسیار ساده‌تر است – به تلاش لازم برای تمیز کردن دوغاب کاشی در مقابل روکش صاف وان حمام فکر کنید.

با یک استخر فایبر گلاس، هنگام تخمین هزینه کل، مجبور نخواهید بود هزینه های نگهداری آتی را در نظر بگیرید – مانند لایه برداری مجدد. یک استخر فایبر گلاس نیز برای تمیز نگه داشتن استخر شما 30 درصد کلر کمتری نیاز دارد. به لطف صنایع دستی با کیفیت بالا و مواد مرغوب ما، می توانید از جذابیت حیاط خلوت خود بدون تعمیر و نگهداری خسته کننده و پرهزینه ای که اغلب با استخرهای دیگر همراه است، لذت ببرید. در ادامه به 7 مزیت استخرهای فایبرگلاس می پردازیم.

استخرهای فایبرگلاس

1) نصب سریعتر

استخرهای فایبر گلاس را می توان در کمتر از هفت روز نصب کرد. به این دلیل که این استخرها به صورت یک تکه نصب می شوند. هنگامی که پوسته تولید شد، معمولاً می توان آن را در عرض یک هفته یا بیشتر نصب کرد. همچنین، نصب به اندازه استخرهای دیگر به آب و هوا وابسته نیست. هم استخرهای وینیل لاینر و هم استخرهای بتنی به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارند تا از آسیب در حین نصب جلوگیری کنند. در حالی که استخرهای فایبرگلاس به شرایط ایده آل نیاز دارند – بیشتر برای ایمنی نصابان – خود فایبرگلاس در برابر شرایط نامطلوب مانند باران یا نوسانات شدید دما آسیب پذیر نیست.

2) دوام

استخرهای فایبرگلاس قوی تر، بادوام تر و کمتر آسیب می بینند. در حالی که مزایای بی شماری برای استخرهای وینیل نیز وجود دارد، این یک واقعیت است که استخرهای فایبر گلاس به سادگی کمتر سوراخ می شوند. این به معنای خطر آسیب کمتر و هزینه های نگهداری کلی در طول عمر استخر است. برخی از متداول‌ترین چیزهایی که استخرهای آستری را سوراخ می‌کنند، انتهای تیز تیرک استخر، پنجه‌های سگ، و طیف گسترده‌ای از اسباب‌بازی‌های غیر ایمن استخر و اشیاء دیگر هستند. این موارد معمولاً در مورد استخرهای فایبرگلاس چندان نگران کننده نیستند.

یکی از مزیت های اصلی استخرهای فایبرگلاس دوام بالای آن ها در داخل و خارج است. هم ساختار و هم سطح یک استخر فایبر گلاس با کیفیت بالا می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد، به شرطی که به خوبی از آن مراقبت کنید. یک استخر فایبر گلاس خوب می تواند حداقل 50 سال دوام بیاورد ، با نگهداری کمتری برای مفید و لذت بخش نگه داشتن آن دهه به دهه. صحبت از تعمیر و نگهداری …

3) تعمیر و نگهداری کمتر

استخرهای فایبرگلاس با تعمیر و نگهداری کمتر به دلیل عدم نیاز به تعمیر و نگهداری شناخته شده اند. این تا حدی به دلیل دوام ذکر شده در بالا است، بلکه به این دلیل است که فایبرگلاس سطح صاف و کمتر متخلخلی را ارائه می دهد. سطح صاف تر از رشد جلبک ها جلوگیری می کند، که در مورد دیگر استخرهایی که شکاف های بیشتری دارند (به خصوص بتن) رایج است. مشتریان دارای استخرهای فایبرگلاس گزارش می دهند که هر هفته زمان کمتری را برای تمیز کردن و نگهداری استخر خود صرف می کنند، علاوه بر این، تعمیر و نگهداری طولانی مدت نیز کاهش می یابد.

استخرهای فایبرگلاس واقعاً همانطور که شنیده اید کم تعمیر و نگهداری هستند.

به عنوان مثال، سطح غیر متخلخل (ژل کت) یک استخر فایبرگلاس در برابر رشد جلبک ها مقاومت می کند و با مواد شیمیایی که معمولاً برای ضدعفونی کردن آب استخر استفاده می شود واکنش نشان نمی دهد. این به سادگی به این معنی است که شما نیازی به صرف زمان زیادی برای افزودن و متعادل کردن مواد شیمیایی یا تمیز کردن دیوارها نخواهید داشت.

لازم نیست نگران اسیدشویی یا ایجاد سوراخ در سطح استخر فایبرگلاس خود مانند سایر استخرها باشید.

4) نیازی به تعویض یا روکش مجدد آستر نیست

تمام آسترهای وینیل در نهایت نیاز به تعویض دارند. اما با استخرهای فایبرگلاس هیچ آستری وجود ندارد. این هزینه هنگفتی است که صاحبان استخرهای فایبرگلاس از پرداختن به آن خوشحال هستند. استخرهای بتنی نیز برای تمیز نگهداشتن و نگهداری خوب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند: توصیه می شود استخرهای بتنی را هر چند سال یکبار با اسید شویی و حتی روکش مجدد روکش کنید. اینها نگرانی های دیگری هستند که صاحبان استخرهای فایبرگلاس نیازی به نگرانی در مورد آنها ندارند.

در حالی که ما در مورد سطوح استخر صحبت می کنیم، ژل کت استخر فایبرگلاس می تواند تمام طول عمر خود را بدون نیاز به تعویض یا لایه برداری مجدد دوام بیاورد. البته این در مورد هر استخر فایبرگلاس در هر حیاط خلوت صدق نمی کند. برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که نیاز دارند استخر فایبرگلاس خود را مجدداً روکش کنند – اما این اغلب پس از سال ها مالکیت لذت بخش استخر است.

این را با آسترهای وینیل مقایسه کنید، که به طور متوسط ​​هر 5 تا 9 سال یکبار باید تعویض شوند، و استخرهای بتنی، که ممکن است هر 10 سال یا بیشتر نیاز به بازسازی کامل داشته باشند. اگر استخر فایبرگلاس شما به خوبی نگهداری می شود، ممکن است هرگز نیازی به بازسازی آن نداشته باشید.

5) هزینه طول عمر کمتر

استخر شنا، از هر نوع، یک سرمایه گذاری عالی است که برای سال های آینده مزایایی را برای خانواده شما ارائه خواهد کرد. اما مهم است که به یاد داشته باشید که حفظ استخر شما برای محافظت از سرمایه شما نیز بسیار مهم است و تعمیر و نگهداری در دراز مدت هزینه های اضافی را به همراه دارد. به عنوان مثال، استخرهای فایبرگلاس معمولاً هزینه اولیه بالاتری نسبت به استخرهای وینیل دارند. اما زمانی که نگهداری کم و مزایای دیگر را در نظر می گیرید، استخرهای فایبر گلاس در نهایت هزینه کمتری برای داشتن در دراز مدت برای شما خواهد داشت.

تمام آن اسید شویی، لایه باز، تعمیر و تعویض لاینر در طول عمر مالکیت استخر شما هزینه دارد. از آنجایی که یک استخر فایبر گلاس به این نوع کار نیاز ندارد و از آنجایی که هزینه‌های نگهداری مداوم شما به طور کلی کمتر خواهد بود، اغلب می‌توانید هزاران دلار در طول سال‌ها نسبت به هزینه‌هایی که ممکن است برای نگهداری انواع دیگر استخرهای درون‌زمینی هزینه کرده‌اید، صرفه‌جویی کنید.

آیا می خواهید استخر بتنی خود را به طور کامل ساخته شده، در زمین، و پر از آب در دو روز؟

این اتفاق نمی افتد متأسفانه برای علاقه مندان به استخرهای بتنی (گونیت)، استخرهای بتنی از ابتدا ساخته می شوند، با مدت زمان طولانی برای پخت بتن، در نتیجه زمان نصب طولانی تر می شود.

با این حال، قرار دادن در استخری از انواع فایبر گلاس به نصب سریع‌تر منجر می‌شود. پوسته استخر فایبر گلاس – که اساساً کل ساختاری است که وقتی در زمین قرار می‌گیرد، شنا کرده و در آن استراحت می‌کنید – کاملاً ساخته شده و آماده نصب به خانه شما می‌رسد.

هنگامی که در زمین قرار گرفت و شروع به پر کردن استخر کردیم، باید استخر را نیز با آب پر کنیم تا فشار دو طرف پوسته برابر شود. این فرآیند اجباری پر کردن و پر کردن به طور کلی منجر به فرآیند نصب بسیار سریع‌تر می‌شود.

در بیشتر موارد، پروژه استخر شما باید با نصب پاسیو و هر چیزی که فراتر از خود استخر درخواست کرده اید، به طور متوسط ​​در عرض دو تا شش هفته به پایان برسد. به طور متوسط، نصب کامل استخرهای بتنی معمولاً سه تا شش ماه طول می کشد استخرهای وینیل آستر اغلب به طور متوسط ​​شش تا هشت هفته طول می کشد.

6) استخرهای فایبرگلاس به نیروی کار مداوم کمتری نیاز دارند

استخرهای فایبر گلاس نیازی به اسید شویی ندارند، چین و چروکی ایجاد نمی کنند که برای صاف کردن نیاز دارید، و همچنین از بسیاری از کارهای تعمیر و نگهداری معمولی که ممکن است نیاز به انجام آنها با دیگر انواع استخرهای داخلی داشته باشید، آزاد هستند. اگر از کارهای استخر متنفر هستید، ممکن است بخواهید تعمیر و نگهداری استخر فایبرگلاس را با جزئیات بیشتری بررسی کنید تا ببینید واقعاً چه کاری باید انجام دهید.

همیشه می‌توانید یک سرویس نظافت حرفه‌ای استخدام کنید – و ممکن است هزینه کمتری داشته باشد زیرا متخصص تمیز کردن استخر شما هر هفته کار زیادی برای انجام دادن ندارد.

7) استخرهای فایبرگلاس با سیستم های آب نمک سازگار هستند

ممکن است فکر کنید، “سیستم های آب نمک می توانند با هر استخری کار کنند.”

اما فقط به این دلیل که می توانید کاری را انجام دهید به این معنی نیست که باید انجام دهید. شما می توانید از سیستم نمک با انواع دیگر استخرها استفاده کنید، اما اگر دیوارهای استخر فلزی دارید، استفاده از مولدهای کلر نمک را توصیه نمی کنیم. نمک به علاوه فلز برابر با خوردگی است و این فقط طول عمر استخر شما را کوتاه می کند.

اگر سطحی بر پایه گچ در استخر خود دارید، نمک می تواند آن را سریعتر از آن که به خودی خود فرسوده شود (فقط با استفاده از کلر) فرسوده شود. ساییدگی و پارگی بیشتر در این نوع سطح به این معنی است که احتمالاً باید خیلی زودتر استخر خود را دوباره روکش کنید… و این می تواند نسبتاً گران باشد. از طرف دیگر استخرهای فایبرگلاس با سیستم های نمک به خوبی کار می کنند. همان ویژگی‌های سطحی که باعث می‌شود فایبرگلاس کم نگهداری و مقاوم در برابر جلبک‌ها باشد، همچنین به سطوح آن کمک می‌کند تا آب نمک را حفظ کنند.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟