آکوا سرویس

استخرهای معلق شیشه ای 

استخرهای معلق شیشه ای 

شنا کردن در استخرهای معلق شیشه ای یکی از لذت بخش ترین، هیجان انگیزترین و شاید وحشتناک ترین تجربیاتی است که در طول عمرتان می توانید تجربه کنید. آیا می توانید تصور کنید که در استخری بر فراز آسمان شنا کنید؟ اگر کف این استخر شیشه ای باشد، از حس سقوطی که هر لحظه به شما دست می دهد، هیجان زده می شوید یا وحشت زده می گردید؟

استخر کف شیشه ای پلی بین دو ساختمان در لندن

ستخر آسمان (Sky Pool) ،این هفته رونمایی شد،این استخر که به عنوان بخشی از Embassy Gardens می باشد، توسط Ballymore ایجاد شده است.این پروژه که در نزدیکی رودخانه تایمز لندن واقع است، دو ساختمان ۱۰ طبقه را بهم متصل می سازد.این استخر از زمین حدودا ۳۵ متر ارتفاع داشته و دارای ۲۷٫۵ متر طول ،۵٫۸ متر عرض و ۳ متر عمق می باشد.کل بدنه استخر، از پوسته ای شیشه ای و شفاف به ضخامت ۸ اینچ ساخته شده است.

استخرهای معلق شیشه ای استخرهای معلق شیشه ای استخرهای معلق شیشه ای 

استخر بی نهایت بالی

باغ های معلق هتل زیبای آبود بالی (ubud hotel) ویژگی منحصر به فردی دارند. در دل این باغ وسیع یک استخر بی انتهای دو طبقه قرار گرفته است. طراحی منحنی استخر، جذابیت تپه های اطراف را دو چندان کرده است. مهمانان می توانند تا انتهای لبه استخر پیش بروند و شنا کنند و از دورنمای معبد قدیمی (sagara temple) که بر روی ستون های چوبی در میان زمین های شیب دار برنج در آبود ساخته شده است، لذت ببرند. همچنین، تمامی 38 استخر معلق ویلاهای خصوصی هتل آبود، با چشم انداز دیدنی محیط سرسبز اطرافشان ادغام شده اند و منظره فرح بخشی به وجود آورده اند.

استخرهای معلق شیشه ای استخرهای معلق شیشه ای استخرهای معلق شیشه ای 

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟