آکوا سرویس

استخر اکرلیک شفاف

استخر اکرلیک شفاف

امروزه استخرهای اکریلیک بسیار مهم هستند، چه در منزل، چه در محل کار یا هتل خود داشته باشید. مردم دوست دارند برای تفریح ​​به استخر بروند. و مردم همچنین عاشق پنجره های سه طرفه استخر پلکسی گلاس اکریلیک هستند و جلوه خیره کننده ای به استخر زیر آب می دهد. طراحی و کیفیت مصالح به کار رفته در ساخت استخر شیشه ای بسیار مهم است.
برخی از عواملی که استخرهای شنا افراد بیشتری را به خود جذب می‌کنند، طراحی منحصر به فرد، آب تمیز، موقعیت مکانی و هزینه ارزان آن‌ها است. پیشرفت های زیادی در طراحی استخرهای شنا انجام شده است که به هزینه و مصالح مربوط می شود. در قدیم استخرها را تنها پس از کندن زمین در حیاط خلوت می ساختند و سپس روی آن را با بتن می پوشاندند و سپس روی آن را کاشی می کردند.
مشکل این نوع استخرها این است که در اثر تابش مستقیم نور خورشید به زودی رنگ پریده می شوند و گاهی اوقات نشتی در کف استخر در اثر مواد شیمیایی مانند کلر و غیره ایجاد می شود. مشکل دیگر این استخرها این است که هزینه اولیه ساخت این استخرها می باشد. ساکت و آرام است، بنابراین فقط طبقه خاصی از مردم می توانند آنها را بخرند. به همین ترتیب، تنها هتل‌ها و باشگاه‌های سطح بالا تنها می‌توانند این استخرهای شنای زیر آب را در محل خود بسازند.
به نوعی این مفهوم هنوز وجود دارد، اما مردم اکنون ترجیح می دهند که جایگزین های ارزان قیمت داشته باشند. مفهوم استفاده از ورق های اکریلیک مفهوم چندان قدیمی نیست، اما به دلیل سبک وزن، هزینه کم و دوام بالا، محبوبیت زیادی در سراسر جهان به دست آورده است.
فروشندگان زیادی در دنیا وجود دارند که استخرهای شنا را با اکریلیک می سازند، اما برخی از فروشندگان در روزهای اولیه خود در مقایسه با دیگران بسیار محبوب شده اند. محققان دلیل را اینگونه مطرح می کنند که اگر شرکتی کیفیت و هزینه ارزان را حفظ کند، به راحتی می تواند بازار را به دست آورد و رهبر بازار شود. استخرهای شنای شیشه ای از نظر وزن و همچنین هزینه بسیار سنگین هستند در حالی که استخرهای شنا که از طریق اکریلیک ساخته شده اند به نوعی سبک وزن هستند و هزینه زیادی ندارند.
اگر به اطراف دنیا نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که برخی از شرکت ها از شیشه برای ساخت استخرهای کف شیشه ای استفاده می کنند.
استخر اکرلیک شفاف

پروژه های استخر اکریلیک شفاف

استخر اکرلیک شفاف

پنجره استخر زیر آب

پانل کناری اکریلیک استخر ویلا

پانل کناری اکریلیک استخر ویلا

استخر ورق اکریلیک

به همین ترتیب استخرهای شنای اکریلیک در برابر دمای بالا مقاوم بوده و سبک هستند و به راحتی می توان از آنها عبور کرد. احتمال محو شدن بعد از مدتی تقریبا غیرممکن است. بهترین و مناسب ترین دما برای استخرهای اکریلیک حدود 35 تا 40 درجه سانتیگراد است. یکی دیگر از ویژگی های استخر اکریلیک این است که سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت است. استخرهای اکریلیک از طریق ورقه های اکریلیک ضخیم ساخته می شوند که از افتادگی ورق به دلیل وزن خود جلوگیری می کند.
ورق های اکریلیک جدید دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در صفحات برگشتی قدیمی وجود نداشت. صفحات اکریلیک جدید به دلیل وجود برخی مواد جدید در مواد ورق اکریلیک به راحتی نمی توانند ترک بخورند در حالی که صفحات برگشتی قبلی پس از مدتی ترک خوردند. ضریب عبور نیز در صفحات جدید حدود 92 درصد است در حالی که در صفحات قدیمی گذرندگی حدود 80 درصد بود.
هنگامی که در مورد بو صحبت می کنیم، همچنین تجزیه و تحلیل کرده ایم که هنگام اعمال حرارت، ورق های استخر اکریلیک هیچ بو نمی دهند، در حالی که در ورق های قدیمی وقتی مقداری گرما اعمال می شد، زرد شده و بوی بسیار بدی می دهد و گاهی اوقات در طول فرآیند گرمایش ترک می خورد. ورق های اکریلیک از عایق الکتریکی خوبی پشتیبانی می کنند در حالی که در استخرهای شیشه ای، عایق الکتریکی چندان آسان و بادوام نیست.
آکوا یک شرکت پیشرفته با سالها تجربه در طراحی و نصب پنجره های زیر آب برای حوضچه، باغ وحش یا سایر برنامه های کاربردی زیر آب است. آنها دید واضحی از زیر سطح آب ارائه می دهند.
پانل های ورق اکریلیک برای استخرهای زیر آب در مقایسه با سایر مواد موجود در بازار در برابر  مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند، بنابراین شرکت ها و افراد بیشتر ترجیح می دهند از ورق های اکریلیک هنگام ساخت استخرهای شنا در محل خود استفاده کنند.
نکته مثبت دیگر در مورد ورق استخر شنای اکریلیک این است که ماشین کاری خوبی دارند و هم برای ماشین کاری و هم برای ترموفرمینگ مناسب هستند. توانایی رنگ خوب و طبیعت براق بالای ورق های اکریلیک نیز به آن هویت منحصر به فردی بخشیده است زیرا این امر از طریق استخرهای شنای شیشه ای قابل دستیابی نیست.
استخر اکرلیک شفاف

استخر اکرلیک شفاف

استخر اکرلیک شفاف

استخرهای دیواری اکریلیک در فضای باز

حالا یک سوال ممکن است شما را آزار دهد که چرا آکوا؟ در این صورت مزایای منحصربفردی وجود دارد که آکوا ارائه می دهد که سایر شرکت ها ارائه نمی دهند. آکوا از پانل های اکریلیک استفاده می کند که 100٪ از مواد وارداتی ساخته شده است. قابلیت نصب بسیار بالاست و حتی این شرکت به مشتریان خارج از کشور نیز خدمات رسانی می کند. کارکنان بسیار آموزش دیده و مجهز به جدیدترین ابزار برای انجام عملیات در سمت مشتری نیز هستند. آنها پایگاه مشتریان بسیار زیادی دارند و مشتریان راضی زیادی در سطح محلی و جهانی دارند. برخی از مشتریان بزرگ این شرکت رستوران‌های زیر آب، مراکز خرید و هتل‌های بزرگ هستند.
آکوا طراحی چشم نوازی از استخر لبه افق، استخر شنا و استخرهای بی نهایت ساخته شده با ورق های اکریلیک ایجاد می کند.
این شرکت کاملاً روی طرحی کار می کند که مشتری ارائه می دهد و بهترین بازده را در سرمایه گذاری شما ارائه می دهد. این شرکت همیشه بر بهترین خدمات مشتری تمرکز دارد، بنابراین رضایت مشتری همیشه اولویت آکوا است. قبل از تحویل محصول نهایی، کارکنان با کیفیت شرکت، محصول را طی مراحل مختلف بررسی می کنند و پس از کسب نتایج رضایت بخش، محصول فقط برای ارسال آماده می شود.
جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟