آکوا سرویس

استخر اکریلیک

استخر اکریلیک

سازندگان استخر و صاحب خانه به طور مداوم پیدا کردن راه های جدید برای تنظیم استخرهای خود را جدا از دیگران- و یکی از چشم نواز ترین و ویژگی های جذاب را به یک استخر ایستادگی کردن دیوارهای استخر اکریلیک روشن است.

پل او گاردنر، نایب رئیس مهندسی، کیفیت & ایمنی در رینولدز پلیمر می گوید: «عمق ایجاد می کند، بعد دیگری اضافه می کند.» “تجربه استخر را به سطح دیگری می برد.”

استخر اکریلیک

پلیمر رینولدز تجربه استخر را با دیوارهای اکریلیک به سطح بعدی می برد.

جیسون جوااگ، مدیر کل شرکت آبزی لعاب بین المللی می گوید: «یک پنجره دید اکریلیک اثر چشمگیری را به ساده ترین طرح ها اضافه می کند.» پنجره های اکریلیک روز یا شب ایستادگی می کنند، «چه اشعه ریخته گری نور خورشید محیط به استخر باشد.» جووااگ می گوید: «یا چراغ های ال ای دی که منظره استخر را در شب روشن می کنند.»

استخر اکریلیک

استخر اکریلیک

آبزی لعاب بین المللی متخصص در پروژه های بسیار مهندسی شده، مانند این استخرها با دیوارهای اکریلیک روشن است.

کارشناسان توصیه قرار دادن دیوار اکریلیک خود را در نقطه تمرکز استخر— آنها در کنار سالن گودال آتش غرق شده معمول, و یا در لبه منفی. گاردنر می گوید: «در یک شب تابستان ها مثل یک آتش کمپ باز به پایان می رسد.» “نمیتونی دست از نگاه کردن بهش برداری”

استخر اکریلیک
طراحی نشان می دهد توسط شرکت درکلی استخر

مهم ترین چیز برای توجه داشته باشید: سازه ها آسان برای ساخت نیست. بیل درکلی، اصل و بنیان گذار شرکت دریکلی پول می گوید: «این ها مهندسی جدی می کنند.» او می گوید: «آزمایش نصب با کیفیت این است که چگونه در طول یک فصل، دو فصل، پنج فصل آب و هوا می کند.» “بخش سخت این است که آن را به طور مداوم انجام, و آن را پایدار سال به سال.”

استخر اکریلیک
طراحی توسط رینولدز پلیمر ویژگی های دیوارهای اکریلیک، کشیدن ناظر به تجربه کاربر است. عکس مارک بویسکلر

پانل های اکریلیک ساده ترین برای اضافه کردن به استخرها در آب و هوای گرم تر با تنوع درجه حرارت کمی است. در حالی که پانل های اکریلیک برای هر صاحب خانه نیستند، گاردنر می گوید که «با مهندسی مناسب و در نظر گرفتن محیط زیست، راه حل هایی برای بیشتر شرایط وجود دارد.»

مارک هونتجن، COO از ویندوز زیر آب می گوید که ایمنی اولویت شماره یک آنها با نصب اکریلیک است. او می گوید: «چیزی که ما می خواهیم این است که مشتری بدون هیچ مشکلی از پنجره و استخر لذت ببرد.» “نباید هیچ نگرانی در مورد آن وجود داشته باشد.”

استخر اکریلیک

دیوارهای اکریلیک نیاز به نصب و مهندسی با کیفیت دارند تا آن ها را پایدار کنند، مانند این پروژه توسط شرکت دریکلی پول.

او می گوید: «این کار باید برای دهه ها طول بکشد، نه چند سال. ارزش سرمایه گذاری را دارد.» گاردنر می گوید. “تو واقعا چیزی رو که برای این خرید پرداخت میکنی بدست میای”

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟