آکوا سرویس

استخر در روف گاردن

استخر در روف گاردن

استخر در روف گاردن چیزی است که بسیاری از ما فقط در هتل ها و استراحتگاه های گران قیمت دیده ایم. با این حال، بسیاری از خانه های لوکس نیز از این طرح مجلل استفاده کرده و آن را در سطح مسکونی بازسازی کرده اند. در حالی که برخی از مردم پشت بام ها را فضایی غیرقابل استفاده می دانند، این ایده های استخر دقیقاً خلاف آن را نشان می دهد.    استخر در روف گاردناستخر در روف گاردن

استخرهای پشت بام نه تنها برای خنک شدن در روزهای گرم مناسب هستند، بلکه عنصر جدیدی از سبک و طراحی را نیز به ارمغان می آورند. به هر حال، چه چیزی می‌تواند خنک‌تر از تبدیل سقف خانه به محل استراحت و پاتوق نهایی باشد؟ استخرهای پشت بام نیز سطح جدیدی از حریم خصوصی را ارائه می دهند زیرا طراحی مرتفع آنها جلوگیری از چشمان کنجکاو را آسان تر می کند.

علاوه بر این، استخرهای روی پشت بام نیز می توانند راهی عالی برای استفاده از مناظر اطراف باشند. اگر ملکی دارید که مشرف به کوه‌ها یا مکان‌های دیگر است، یک استخر روی پشت بام به شما امکان می‌دهد از مناظر دیدن کنید و در عین حال به آب‌سوزی نیز بپردازید. اگر عاشق استخرهای شنا با کمی صدای اضافی هستید، این طرح ها قطعا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد. در اینجا 20 مورد از باورنکردنی ترین ایده های استخر مسکونی روی پشت بام آورده شده است.استخر در روف گاردناستخر در روف گاردن

این استخر بی‌نهایت است که اساساً آن را شبیه استخر ترکیبی با طبیعت می‌کند و جلوه‌ای تقریباً شبیه صخره به آن می‌دهد. امروز به نظر می رسد آنچه را که به عنوان مکه استخرهای بی نهایت شناخته می شود، پیدا کردیم. در کوه های آلپ سوئیس، 3000 فوت بالاتر از سطح دریا، ویلا هونگ را خواهید دید . یک هتل بوتیک 5 ستاره با برخی از خیره کننده ترین مناظر در سوئیس.

و چه چیزی در بالای این گریز از 23 اتاق مجلل قرار دارد؟ هیچی جز یکی از زیباترین استخرهای بی نهایتی که تا به حال دیده اید. خود استخر سالیانه دمای 93 درجه را حفظ می کند. مناظر پانورامای اطراف آنقدر دیدنی است که پله‌های استخر اخیراً «پله‌های بهشت» نامیده شده‌اند.

در زیر عکس هایی از این بهشت ​​مسحور کننده و همچنین عکس های اضافی از هتل را خواهید دید.

استخر در روف گاردناستخر در روف گاردناستخر در روف گاردن

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟