آکوا سرویس

استخر شیشه ای با گارانتی ۳۰ ساله

استخر شیشه ای با گارانتی 30 ساله

با پنجره های زیر آب شیشه ای ما، آیتمی خاص از استخر شنا در ویلای خود می سازید! ما می توانیم با تخصص خود در این زمینه به شما کمک کنیم. هر طرحی که می سازیم منحصر به فرد است. برای هر پروژه ما ضخامت مورد نیاز را محاسبه می کنیم و البته همیشه استفاده از آن بی خطر است. پانل های شیشه ای ما (پنجره های زیر آب) می توانند چندین تن فشار آب را نگه دارند.

پنجره های زیر آب برای استخرهای شما

برای تمام پروژه های استخر خود از کیفیتی استفاده می کنیم که در برابر آب و هوای شدید مقاوم است و در برابر شکستگی مقاوم است. پانل ها همچنین سطح شفافیت بالای خود را حفظ می کنند و کثیف یا تیره نمی شوند. طرح شما اندازه های استاندارد را ندارد؟ مشکلی نیست ما می توانیم آنها را به خوبی و زیبایی به هم بچسبانیم و حتی می توانیم پانل های منحنی شکل بسازیم.

استخر شیشه ای با گارانتی 30 ساله

پنجره های استخر زیر آب ما این امکان را فراهم می کند

این پانل ها علاوه بر یافتن راه خود در اطراف استخرها برای مراکز توانبخشی، مکان های تفریحی، آثار هنری و کاربردهای معماری بسیار مناسب هستند. البته لازم به ذکر است که دو نوع شیشه در این استخر ها به کار گرفته می شود. شیشه و اکریلیک، که با توجه به ویژگی های اکریلیک، پنجره های زیر آب اکریلیکی نمای بسیار بهتر و شفافی نسبت به شیشه ارائه می دهند.

ما خوشحال خواهیم شد که شخصاً در محل حاضر شویم تا به شما مشاوره بدهیم، در زمینه مهندسی به شما کمک کنیم یا در جلسه ای با یک معمار یا تیم ساخت و ساز شرکت کنیم. شما همیشه می توانید برای همه احتمالات با ما تماس بگیرید!

علاوه بر پنجره های زیبای زیر آب برای هتل های لوکس، استراحتگاه ها و استخرهای خصوصی، پنجره های ما برای پروژه های دیگر نیز استفاده می شود. با پنجره های اکریلیک به عنوان دیوارهای استخر می توانید نحوه شنا و شیرجه افراد در استخر را مشاهده کنید. به محیط اطراف این استخر ابعاد بیشتری می بخشد و تماشای آن را جذاب می کند.

ایده یک استخر لبه شیشه ای دستیابی به یک ظاهر لبه منفی بدون نیاز به فرورفتگی یا چالش های تبخیر آب مرتبط است. استخرهای رویه شیشه ای همچنین وقتی از طرف دیگر، به سمت استخر، از طریق شیشه به داخل آب نگاه می کنید، ویژگی خوبی دارند. آنها همچنین در شب هنگام روشن بودن چراغ ها بسیار چشمگیر به نظر می رسند.

استخر شیشه ای با گارانتی 30 ساله

شیشه درمقابل اکریلیک

می توان از شیشه یا اکریلیک استفاده کرد اما این به اندازه تکه شیشه و بودجه شما بستگی دارد. مزیت اکریلیک این است که شما می توانید یک قطعه بزرگ بدون اتصال داشته باشید اما برچسب قیمت بالایی دارد. شیشه را می توان به هم متصل کرد و بنابراین می توان از پانل های کوچکتر و ارزان تر برای کاهش هزینه ها استفاده کرد.

عناصر طراحی

مهندسی سازه یک جنبه مهم در مرحله طراحی است، نه فقط برای خود شیشه، بلکه برای دیوارهای نگهدارنده. اندازه و موقعیت استخر مشکلی نخواهد بود. مطمئن باشید با بیش از چندین دهه تجربه، ما می توانیم استخری با ظاهر تماشایی که از نظر ساختاری سالم است طراحی و بسازیم.

ما در طراحی و ساخت هر پنجره استخر سفارشی، حوضچه کوی و پنجره مشاهده آکواریوم در شیشه یا اکریلیک بسته به نیاز هر مشتری تخصص داریم. ما همچنین نصب پنجره های شیشه ای و اکریلیک را در استخرها و حوضچه های کوی ارائه می دهیم. ما تضمین می کنیم که پنجره های استخر ما توسط کادری مجرب و آموزش دیده طراحی، تولید و نصب می شوند. تیم ما عاشق ایجاد طرح های زیبا است که زیبایی منزل یا کسب و کار شما را افزایش می دهد.

با ضمانت و گارانتی ما می توانید با خیال راحت از استخر شیشه ای خود لذت ببرید. حتی به شما این مژده را می دهیم که با فناوری امروزه، ما قادر به ساخت استخر های شیشه ای پرتابل نیز هستیم تا شما دیگر هیچگونه دغدغه ای در ذهن خود نداشته باشید و با آرامش انتخاب کنید. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید تا مشاورین و کارشناسان حرفه ای ما به شما کمک کنند.

پرزنت حضوری 02155958384

مشاوره آنلاین 09205958384

استخر شیشه ای با گارانتی 30 ساله

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟