آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

استخر شیشه ای متری چند؟

استخر شیشه ای متری چند؟

این یک سوال کلی ست. برای پاسخ دادن به این سوال ما باید استخر شما را مدل کرده، تمامی نیروهای وارده را بررسی کنیم، به ضخامت شیشه یا اکرلیک متناسب برسیم، سازه شما را لحاظ کرده و در نهایت بتوانیم طبق خروجی با ضرایب فنی مورد نظر این سوال را پاسخ دهیم.

شما وقتی میخواهید یک وجه شفاف در دیواره یا کف استخرتان ایجاد کنید و در واقع یک مزیت رقابتی و یک ارزش افزوده به استخرتان اضافه کنید، ابعاد این وجوه کاملا طبق نظر شماست. شما میتوانید یک وجه کوچک برای مثال 2 متر در 50 سانت یا 3 متر در 100 سانت را با وجوه شیشه ای اجرا کنید.

هرچه این طول و عرض زیاد شود و یا اگر محل اجرای وجه مرکز تنش باشد و بیشترین لودینگ فشار روی آن باشد، مجبور به افزایش ضخامت خواهیم بود و افزایش ابعاد و ضخامت به معنا افزایش قیمت خواهد بود. در حقیقت این کارفرماست که در پروژه ی استخر شیشه ای محدوده قیمت را مشخص می کند و ما میتوانیم درحقیقت با هر عددی این پروژه را به اجرا برسانیم.

چیزی که میتوانیم به قطع بگوییم این است که استخری که دارای وجه شفاف است، فارق از ابعاد آن، یک استخر متفاوت است و می تواند به ویلا یا پروژه ی شما یک ارزش افزوده دهد.

استخر های شیشه ای

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است. حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد. ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

استخر شیشه ای متری چند؟

 

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.استخر شیشه ای متری چند؟

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

استخر شیشه ای متری چند؟

تیم آکوا، با تجربه ی زیاد در این سازه ها و داشتن متخصصین و مهندسان خبره، میتواند بهترین انتخاب شما برای داشتن یک استخر شیشه ای متفاوت و زیبا با بهترین قیمت باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟