آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

استخر شیشه ای چیست؟

استخر شیشه ای چیست؟

استخر های شیشه ای همانطور که از نامش پیداس بدنه های استخر از شیشه ساخته شده اند و زیبایی آن را چندیدن برابر می کند. استخر های شیشه را بیشتر در ویلاهای لوکس و باغ های تجملاتی استفاده می کنند که نمای ملک آنها را چندیدن برابر می کند و ارزش  آن ملک را بالا می برد. استخرهای شیشه ای انواع مختلفی دارد که در ادامه مقاله به انواع مدل های می توانید پی ببرید.

برای شیشه های استخر از شیشه های سکوریت شفاف استفاده می کنند که دید خیلی زیبایی به شما می دهد و می توانید داخل استخر را به راحتی ببینید. برای دیواره های استخر شیشه ای می توانید هر طرف استخر را که بخواهید از شیشه کار بگذارید. شیشه های استخر بخاطر شفافیت آن جذابیت بالایی دارد. شما به دلخواه می تواند انتخاب کنید کدام قسمت از استخر شما را از شیشه کار بگذارند.استخر شیشه ای چیست؟ (2)

نصب استخر

نصب استخر شیشه ای کار چندان آسانی نمی باشد و باید با دقت بالایی و توسط کارشناسان ماهر نصب بشوند تا بعد از مدتی از نظر آبندی به مشکل بر نخورید. وقتی از کارشناسان ماهر برای ساخت استخر شیشه ای خود استفاده می کنید دیگر خیالتان راحت است که هیچ گونی ایرادی برای استخر شما پیش نمی آید.

انواع شیشه های مورد استفاده در ساخت استخر

استخر های شیشه ای برای اینکه بتوانند حجم عظیمی از فشار آب را تحمل کنند نیاز به شیشه های محکم و مقاوم دارند که در برابر فشار آب و برخورد ضربه مقاوم باشند. برای ساخت استخر شیشه ای از شیشه های لمینت و شیشه های سکوریت استفاده می کنند که در برابر آبندی و ضربه های محکم مقاومت بالایی دارند.

شیشه لمینت

شیشه لمینت به دلیل استحکام بالایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه های لمینت از دو یا چند لایه شیشه هستند که در کنار قرار می گیرند. زیرا  شیشه های چند جداره با لایه زرینی استحکام آن را چندیدن برابر می کند. پس شیشه های لمینت می تواند انتخاب خوبی برای ساخت استخر باشند.

استخر شیشه ای چیست؟ (3)

شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت در برابر حرارت مقاوم هستند و در برابر وزن سنگین می توانند مقاوم باشند. ضخامت بالایی دارد و گزینه خوبی برای ساخت استخر های شیشه ای می باشد.

 طراحی  استخر شیشه ای

سایز و عمق استخر به بستگی به محل ساخت دارد اما شما می توانید با توجه به آن طرح و مدل استخر خود را انتخاب کنید. می توانید پس از انتخاب طرح به ساخت استخر شیشه ای خود بپردازید. شما استخر های شیشه را حتی میتوانید در سایز های کوچک در حمام و بالکن شیشه ای خود به عنوان جکوزی استفاده کنید و لذت ببرید.

 روشن کردن استخر

استخر را می توانید با تزئین نور زیباتر کنید. زیرا نور در آب انعکاس جذابی میندازد که بینظیر می باشد. چراغ های رنگی را با فاصله های کم در اطراف استخر نصب کنیدو از زیبایی آنها استفاده کنید روشنایی آنها در شب دور استخر فوق العاده می شود. علاوه بر نوری که در آب می اندازد به اطراف محیط شما هم نیز جذابیت خاصی می دهد پس از لامپ های تزئینی خوش رنگ برای استخر های شیشه ای که می سازید استفاده کنید.

 بازی با شکل حتی اگر استخرهای مستطیلی شکل در ساختمان های مسکونی و تجاری دارید می توانید از فضای داده شده استفاده کنید و شکل استخر شیشه ای را آزمایش کنید. مفهوم استخر گرد، بیضی و حتی نامنظم را به فضای خود معرفی کنید. انتخاب یک شکل منحصر به فرد استخر با توجه به ویژگی های فضای شما، یک راه عالی برای انحراف از طراحی مستطیل شکل معمولی استخر است.استخر شیشه ای چیست؟ (4)

نتیجه گیری

استخر های شیشه ای بین مردم محبوبیت زیادی دارند و امروزه در بیشتر ساخت ساز ویلا ها از استخر های شیشه ای در انواع طرح و مدل های مختلف استفاده می کنند که نمای زیادی به ساختمان آنها می دهد و محیط را چندیدن برابر زیبا می کند. اگر شماهم می خواهید این استخر های جذاب را داشته باشید می توانید با ما در ارتباط باشید تا بهترین استخر شیشه ای را داشته باشید.

گروه آکوا می تواند با بهترین امکانات برایتان یک استخر شیشه ای رویایی را بسازد. فقط کافیه طرح و نقشه رو برامون ارسال کنید. حتی اگر طرح خاصی مد نظرت نیست، اصلا نگران نباش براتون بهترین طراحی ها را مد نظر میگیریم. راهای ارتباطی با ما:  02155958384     09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟