آکوا سرویس

اشتباهات رایج در ساخت استخر شیشه ای

کارفرمای عزیز دوست محترم ، لطفا به هر قیمتی استخر شیشه ای نسازید چون امکان پذیر نیست!

یک اتفاقی در ایران رایج شده این است که از روزی که ساخت استخرهای شیشه ای توسط گروه ما شروع شده بسیاری از دوستان میایند و اینگونه برنامه ریزی میکنند، میگویند که قرار بود دیواره بتنی اجرا بشود، شیشه یا پنجره هزینه کمتری دارد، پس همان را روی استخر اجرا میکنم و اسم آن استخر شیشه ای می شود! همچین چیزی اصلاً درست نیست.

اجرای استخر شیشه ای

اجرای استخر شیشه ای با بارگذاری وحشتناک استخر که این بارگذاری دائمی است و دیتیل هایی که در آب بندی نیاز داریم، بودن کلر در سیستم فیلتر، نور آفتابی که دائم در حال تابیدن است، همه اینها را وقتی جمع بندی بکنیم به یک ترکیبی برای طراحی و ساخت استخر شیشه ای میرسیم که اجرای آن هزینه منطقی خودش را دارد.

قطعا وقتی شما به دیواره استخرتون یک وجه شیشه ای و شفاف اضافه میکنید کانسپت استخر به طور کل تغییر میکند و استخر به شدت ارتقا پیدا میکند. یک قسمتی رو هم باید به این بودجه اختصاص بدهید.

از جمله مشکلاتی که در ساخت استخر های شیشه ای توسط غیر حرفه ای ها به وجود می آید، می توان به مشکلات آب بندی در ناحیه اتصال سازه به شیشه، استفاده از چسب های بی کیفیت که همه این موارد یک استخر نا ایمن و غیر استاندارد را تشکیل میدهد، اشاره کرد.

اشتباهات رایج در ساخت استخر شیشه ای1099

برنامه ریزی و آماده سازی

نقشه های فنی مورد نیاز برای کارهای بتنی و برنامه ریزی ها برای هر یک  از پروژه های ساخت استخر شیشه ای، متفاوت خواهد بود، چون ما با توجه به مسائل ایمنی، خواست و بودجه کارفرما، ابعاد و اندازه مدنظر و بسیاری مسائل دیگر این برنامه ریزی هارا انجام میدهیم. همچنین ما از صفر تا صد پروژه تان، با شما هستیم. از مشاوره و طراحی گرفته تا اجرا و تست آب بندی شیشه و… همه این موارد بر عهده تیم آکوا خواهد بود.

تیم ما با در نظر گرفتن تمام شرایط سعی در تحویل پروژه ای ایمن، استاندارد و همچنین زیبا و چشم نواز دارد تا بتوانیم لبخند رضایت را در صورت کارفرمای محترم ببینیم. ما به کوچکترین نکته ها و ایمن سازی ها هم توجه میکنیم. برای مثال زمان تولید شیشه های استخر، آنها باید درست زمانی که در پروژه به آنها نیاز است، حمل به محل شوند.

مدل استخر به شدت بر هزینه‌های ساخت و اجرای آن تأثیر می‌گذارد. به عبارت دیگر، هزینه ساخت یک استخر با کف شیشه و یا استخر تماماً از شیشه متفاوت است و عواملی مانند نوع شیشه، ابعاد و تعداد لایه‌های آن نیز از جمله مواردی هستند که در هزینه کل استخر تأثیرگذار هستند.

دلیل انتخاب استخرهای شیشه ای

دیواره شیشه ای یک ویژگی هیجان انگیز استخر است که استخر شما را از دیگران متمایز می کند.

اکنون استفاده از استخرهای شیشه‌ای در ویلای مجلل و باغ‌ها به شدت جذاب شده است. در صورتی که در یکی از ویلای های لوکس خبری از استخرهای شیشه‌ای نباشد، می‌توان گفت که یک بخش از زیبایی و ارزش ویلا به کاسته شده است. این امر حاکی از اهمیت معماری و طراحی ساختمان ویلا و باغ است که به طور کامل به ظاهر و مکان استخر شیشه‌ای وابسته است. لازم است ما به همیشه این نکته را در نظر داشته باشیم که با هماهنگی مناسب با مهندس مربوطه، استخر شیشه‌ای در ویلا به نحوی طراحی شود که جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد و به زیبایی کل مجموعه افزوده شود.

اشتباهات رایج در ساخت استخر شیشه ای11110

در دنیای امروز با پیشرفت رفاه و افزایش امکانات، داشتن استخر شنا در ویلای لوکس یا ساختمان‌های مسکونی به عنوان یک ضرورت حیاتی محسوب می‌شود. بسیاری از افراد استخر را به عنوان یک وسیله ورزشی معرفی می‌کنند و آن را در برنامه روزانه یا هفتگی خود جای می‌دهند. اما به جای دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد به منظور گذراندن اوقات فراغت، تفریح و حتی به عنوان راه درمانی برای بیماری‌های خود به استخرها مراجعه می‌کنند.

تیم آکوا سال های سال در این زمینه کار کرده و کسب تجربه نموده اند؛ در نتیجه اگر به دنبال یک تیم مجرب و متخصص اید، می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟