آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

با جکوزی آرامشی عمیق بیابید

با جکوزی آرامشی عمیق بیابید

شما سعی می کنید در محل کار، خانه و هر کاری که انجام می دهید بهترین باشید. بیشتر روزها از کارهایی که انجام داده‌اید راضی هستید، اما مواقعی وجود دارد که به ساعت نگاه می‌کنید و متوجه می‌شوید که الان ساعت 3 بعدازظهر است و در فهرست کارهایتان چیزی ایجاد نکرده‌اید. اگر برای انجام کارها به کمک نیاز دارید، ابزارهای بهره وری در دسترس نیستند. برنامه‌هایی برای مدیریت زمان‌بندی و اشتراک‌گذاری وظایف، ویدیوهای YouTube برای نشان دادن نحوه اولویت‌بندی زمان یا سازمان‌دهی کمد خود، و مربی‌های زندگی، کارگاه‌ها و دوره‌های آنلاین برای کمک به شما در تعیین و دستیابی به اهداف وجود دارد.

این تقویت کننده های بهره وری تنها بخشی از معادله هستند. برای عملکرد مداوم در سطح بالا، نکته کلیدی ایجاد عادات سالم و سازنده و حفظ آنها تا زمانی است که به بخشی ثابت از روال روزانه شما تبدیل شوند.

با جکوزی آرامشی عمیق بیابید

بایدها و نبایدها برای ایجاد روتینی که می توانید به آن پایبند باشید.

حفظ عادات خوب همیشه آسان نیست. چند بار به خودت تبریک گفتی که وارد یک روال مثبت جدید شدی، فقط چند روز بعد به الگوهای قبلی برگشتی؟ خیلی چیزها، بی اهمیت یا مهم، می توانند شما را از مسیر خارج کنند – خواب بد شبانه، ترافیک در مسیر کار، یک کودک بیمار، یک بیماری همه گیر جهانی. دلیلش هرچه که باشد، یک روز را از دست می‌دهید، سپس چند روز دیگر، و ناگهان به همان جایی که شروع کرده‌اید باز می‌گردید – و عادتی که در آن احساس خوبی داشتید اکنون فقط یک خاطره است. چرا این اتفاق می افتد و چگونه می توانید از آن اجتناب کنید؟

یک روال موفق و سازنده با برنامه ریزی متفکرانه آغاز می شود. همانطور که برنامه خود را ایجاد و اجرا می کنید، مراقب این مشکلات رایج باشید:

  • داشتن انتظارات غیر واقعی از خود
  • کمال گرا بودن
  • زمانی را در برنامه خود قرار ندهید که همه چیز اشتباه پیش برود.
  • فراموش کردن برنامه ریزی برای استراحت و توقف.
  • تمرکز بیش از حد انرژی روی یک بخش از زندگی.
  • تعهد به فرآیند یا فعالیتی که از آن لذت نمی برید.
  • متعهد شدن به عادتی که ناخوشایند، غیرعملی یا با سبک زندگی شما سازگار نیست.
  • به تعویق انداختن، توجیه کردن، و بیش از حد فکر کردن.
  • ایجاد اهدافی که شما را به جایی که در نهایت می خواهید نرسانند.

اجتناب از این موانع رایج بهره وری به شما کمک می کند تا در مسیر رسیدن به اهداف خود ادامه دهید. برنامه ریزی برای روزتان نه تنها به سازماندهی زمان و حفظ عادات سالم کمک می کند، بلکه می تواند حس کنترل و کاهش استرس را حتی در زمان های نامشخص به شما بدهد.

با جکوزی آرامشی عمیق بیابید

چگونه یک وان آب گرم می تواند شما را بازدهی بیشتر کند.

در آکوا سرویس ما به ایجاد یک روال سالم و پایدار اعتقاد داریم که به شما امکان می دهد بین کار، خانواده و رفاه شخصی خود تعادل برقرار کنید. داشتن جکوزی در خانه می تواند کمک کننده باشد. شروع روز خود با یک غوطه ور شدن گرم و نیروبخش در آبگرم می تواند تمرکز و نشاطی را که برای انجام بهترین کارها در فهرست کارهایتان نیاز دارید، به شما ارائه دهد. و این تمام نیست!

در اینجا فقط برخی از راه‌هایی آورده شده است که جکوزی شما می‌تواند به شما کمک کند به برنامه‌های معمول خود پایبند باشید، احساس بهتری داشته باشید و به سمت اهداف کاری، تناسب اندام و خانوادگی خود پیشرفت کنید:

هر روز را قوی شروع کنید. برنامه ریزی برای 20 دقیقه خیساندن در اول صبح به شما دلیلی می دهد که دکمه چرت زدن را رها کنید و روز خود را با نشاط شروع کنید.

در حیاط خلوت خود خلاق باشید. زمان وان آب گرم شما با فراهم کردن فضایی آرام و اختصاصی که تفکر روشن، خلاقیت و حل مسئله را تشویق می کند، سکوی پرتاب عالی برای بهره وری را فراهم می کند.

تمرین خود را بهبود بخشید درد عضلات و سفتی مفاصل می تواند شما را از تمرین منظم خود باز دارد. قبل یا بعد از ورزش (یا هر دو) خیس بخورید. در هر صورت، گرما درمانی به افزایش جریان خون، تحریک التیام و شل شدن عضلات کمک می‌کند، به شما کمک می‌کند قبل از شروع کار خود را گرم کنید و پس از اتمام سریع‌تر بهبودی پیدا کنید، بنابراین می‌توانید به حرکت ادامه دهید و به روال سالم خود پایبند باشید.

تعادل بین کار و خانواده جکوزی شما می تواند سرزندگی و تمرکز لازم را برای ارائه بهترین عملکرد در محل کار به شما ارائه دهد. سپس، وقتی به خانه می‌آیید، می‌توانید در یک محیط راحت و بدون حواس‌پرتی با عزیزانتان ارتباط برقرار کنید که مکالمات عمیق را تشویق می‌کند. انرژی برای گرفتن در روز داشته باشید. خود را در آب گرم و جت های نیروبخش غوطه ور کنید – با نشاطی که برای انجام کارها به آن نیاز دارید، احساس شادابی خواهید کرد!

برای خواب راحت آماده شوید. کمبود خواب می‌تواند باعث شود که شما احساس بی‌انگیزه‌ای و بی‌انگیزه‌ای داشته باشید، و این باعث می‌شود به برنامه‌های معمول خود پایبند نباشید. 15 دقیقه غوطه ور شدن زیر ستاره ها می تواند به شما کمک کند آرامش داشته باشید و دمای بدن خود را کاهش دهید و خواب خوبی را در شب فراهم کنید.

برای اینکه از وان آب گرم خود بیشترین بهره را ببرید، هر روز از آن استفاده کنید. بعد از چند هفته، ما حاضریم شرط ببندیم که به یک روال تبدیل خواهد شد که آرزوی از دست دادن آن را ندارید! صبح، بعدازظهر یا عصر – هر زمانی که انتخاب می کنید، یک حمام گرم می تواند به شما کمک کند تا در بهترین حالت خود باشید و عملکرد خود را در محل کار و خانه بهبود بخشد.

اگر صاحب جکوزی آبگرم هستید، توصیه می کنیم روزانه از جکوزی خود استفاده کنید. اگر قصد خرید دارید، چرا صبر کنید؟ یک آبگرم چشمه آب گرم متناسب با هر فضا و بودجه ای وجود دارد. مدل های ما را مرور کنید، سپس با فروشنده محلی خود تماس بگیرید تا خیساندن روزانه را تجربه کنید که هر روز را بهتر می کند!

با جکوزی آرامشی عمیق بیابید

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟