آکوا سرویس

خانه کنار دریاچه در ایالت واشنگتن

خانه کنار دریاچه در ایالت واشنگتن

معماران Kor خانه جدیدی در کنار دریاچه در ایالت واشنگتن طراحی کرده اند که از موادی مانند چوب، سنگ، بتن و فولاد و همچنین مجموعه ای از آبنماها استفاده می کند.

طراحی خانه شامل آب نماهای مختلف است. اولین آب نما را می توان در جلوی خانه دید، جایی که شما را به سمت درب ورودی راهنمایی می کند.خانه کنار دریاچه در ایالت واشنگتن

آب‌نماهای دیگر که در اطراف بیرونی خانه قرار دارند نیز در زیر برخی از بخش‌های ساختمان جریان دارند، جایی که با سکوهای پله‌ای بزرگ روبرو می‌شوند.

آب به یک ویژگی بزرگ می ریزد که شبیه یک برکه بومی در مجاورت دریاچه است.

مکمل‌های آب‌نما، مناطق زندگی در فضای باز است که دارای منظره‌ای به دریاچه است و شامل پله‌هایی با نور مخفی، گیاهان بزرگ بتونی توکار، و فضای استراحت با گودال آتش‌نشانی است. معماران با خدمات چشم انداز Ohashi برای تکمیل فضاهای بیرونی کار کردند.

خانه کنار دریاچه در ایالت واشنگتن

فضای داخلی خانه که با همکاری Barbara Leland Interior Design طراحی شده است، با نور طبیعی از پنجره های کف تا سقف پر شده است.

این خانه دارای دو اتاق نشیمن متفاوت با چشم انداز دریاچه است که از طریق یک دهانه و یک شومینه دو طرفه به هم متصل می شوند.خانه کنار دریاچه در ایالت واشنگتن

همچنین گرمای شومینه آشپزخانه است، جایی که یک جزیره بزرگ و یک دیوار برجسته دیواری تیره وجود دارد که تا اتاق غذاخوری ادامه دارد.

در اتاق ناهار خوری مجاور، یک میز ناهار خوری بزرگ با مجموعه ای از چراغ های آویز مجزا وجود دارد که یک مجسمه سبک را تشکیل می دهند. در خارج، یک ناهار خوری سرپوشیده اضافی وجود دارد.

دیوارهای سنگی در کنار پله ها قرار دارند که به طبقه بالایی خانه منتهی می شود.

در یکی از اتاق خواب ها، یک دیوار برجسته فولادی و چوبی به عنوان پس زمینه برای تخت عمل می کند.

در اتاق خواب دیگری، چارچوب تخت چوبی به گونه ای طراحی شده است که شامل یک کاناپه است.

در یکی از حمام ها، دیوارها با کاشی های بافت پوشیده شده اند، در حالی که روشویی دوتایی فضای پیشخوان زیادی دارد. در انتهای اتاقک، یک وان حمام مستقل با چشم‌انداز دریاچه وجود دارد.

همچنین یک وان مستقل دیگر در حمام دیگری وجود دارد که سقفی بلند و دیواری از کاشی دارد.خانه کنار دریاچه در ایالت واشنگتن

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟