آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

دیوارهای شیشه ای بدون قاب

دیوارهای شیشه ای بدون قاب

دیوارهای شیشه ای بادوام، همه کاره و ایمن بدون قاب ظاهری براق برای برقراری ارتباط مؤثر در دفاتر و سایر محیط های مشترک ایجاد می کنند، در حالی که همچنان حریم خصوصی را حفظ می کنند.

دیوارهای شیشه ای بدون قاب که برای تقویت ارتباطات درون دفتری و در عین حال حفظ حریم خصوصی و زیبایی طراحی شده اند، از جمله مزایای دیگر، نور طبیعی و کنترل صدا را ارتقا می دهند. آنها همچنین برای مطابقت با نیازهای خاص شرکت شما قابل تنظیم هستند.

دیوارهای شیشه ای بدون قاب که به راحتی در دفاتر یا سایر فضاهای مشترک اجرا می شوند، می توانند به افزایش بهره وری کمک کنند و بسیار متنوع هستند. آنها به راحتی می توانند ظاهری تمیز و مینیمالیستی را در طرح های اداری از قبل موجود و پلان های طبقه در صنایع مختلف ایجاد کنند.

دیوارهای شیشه ای بدون قاب

امکانات

یک روند مداوم در چند سال گذشته، محیط‌های اداری باز برای تسهیل افزایش تعامل کارکنان ایجاد شد. محدودیت‌های جدید کروناویروس جدید (COVID-19) باعث شده است که بسیاری از شرکت‌ها اکنون پیکربندی‌های محل کار را با اقدامات بهداشتی و بهره‌وری بالا در نظر بگیرند.

این بیماری همه گیر همچنین باعث شده است که بسیاری از محیط های کاری موانع شفافی مانند جداکننده ها و پارتیشن های شیشه ای را اضافه کنند. در ابتدا به عنوان محافظ عطسه برای بهبود بهداشت و حفاظت از سلامت در بوفه‌ها و سایر ایستگاه‌های غذای سلف‌سرویس ساخته شده‌اند، این تجهیزات محافظ شخصی (PPE) در دفاتر، خرده‌فروشان، مراکز مراقبت‌های بهداشتی و موسسات دانشگاهی متمرکز شده‌اند.

دیوارهای شیشه‌ای بدون قاب این امر را فراتر می‌گذارند و ظاهری معاصر و محجوب ایجاد می‌کنند. با تکیه گاه هایی که فقط در بالا و پایین شیشه وجود دارد، شکاف های کوچک باعث می شود تا مقداری صدا نفوذ کند، به طور موثر کنترل کند و حواس پرتی ها را کاهش دهد و در عین حال آکوستیک را بهبود بخشد.

اگر پروژه شما به دسی بل مشخصی نیاز دارد، رتبه بندی کلاس انتقال صدا (STC) را به عنوان راهنما در نظر بگیرید. این شاخص‌ها که از پایین‌ترین به بالاترین طراحی شده‌اند، اطمینان می‌دهند که مناسب‌ترین سطوح در جایی که می‌خواهید وجود دارد. حتی در پایین‌ترین رتبه‌بندی STC، دیوارهای شیشه‌ای بدون قاب همچنان حریم خصوصی و اختیار را برای مکالمات معمولی فراهم می‌کنند.

فواید

دیوارهای شیشه ای بدون قاب دارای مزایای بسیاری از جمله انعطاف پذیری، شفافیت، نگهداری آسان، ایمنی و دوام هستند. در اینجا خلاصه ای از چند مورد است:

  • انعطاف پذیری: با تغییر نیازهای طراحی، به راحتی دیوارهای شیشه ای بدون قاب را با حداقل اختلال اضافه یا حذف کنید.
  • تعمیر و نگهداری: هر دو دیوار شیشه ای بدون قاب نرم یا لمینت شده به راحتی تمیز می شوند و لکه یا رگه نمی شوند. این در مناطق پر رفت و آمد، مانند اتاق کنفرانس و جلسه، یا کلاس های درس و سالن های سخنرانی مفید است.
  • ایمنی: بیشتر دیوارهای شیشه‌ای بدون فریم با استفاده از شیشه سکوریت ایجاد می‌شوند. اگر این ماده بشکند، از طریق قطعات کوچک و گرد مانند سنگریزه رخ می دهد، نه اینکه به قطعات تیز و خطرناک تبدیل شود. برای محافظت بیشتر، شیشه های چند لایه را در نظر بگیرید. اگر شیشه شکسته یا خرد شود، تکه‌های آن شبکه‌ای شبیه به تار عنکبوت ایجاد می‌کنند، زیرا شیشه توسط لایه‌ای محافظ و چند لایه در جای خود ثابت می‌شود. این فرآیند تخصصی ایمنی و تندرستی را ارتقا می‌دهد و در عین حال بهره‌وری اداری را حفظ می‌کند و اشعه‌های مضر UV را مسدود می‌کند.
  • دوام: شیشه سکوریت چهار برابر قوی تر از شیشه سکوریت است. دیوارهای شیشه‌ای بدون قاب هنگام لمینیت، استحکام و محافظت بیشتری را ایجاد می‌کنند. هر دو شیشه سکوریت و لمینت سطوح بالاتری از تنش، آسیب و شکستگی را تحمل می کنند.

دیوارهای شیشه ای بدون قاب

سفارشی سازی ها

خواه از پالت‌های رنگی سفارشی‌سازی‌شده استفاده می‌کنید، اقدامات حفظ حریم خصوصی را اضافه می‌کنید یا اشعه‌های فرابنفش را کاهش می‌دهید، عناصر تزئینی سفارشی زیر را که توسط شرکت ارائه شده است را در نظر بگیرید:

پشت نقاشی و تطبیق رنگ

از بین پالت های رنگی استاندارد مانند زرد، آبی، سبز، خاکستری، بنفش، قرمز و نارنجی انتخاب کنید یا با یک سازنده باتجربه کار کنید که تطبیق رنگ و رنگ آمیزی سفارشی را ارائه می دهد.

ابریشم و سندبلاست

برای داشتن تصویری بادوام و سفارشی قبل از تمپر کردن، هر الگوی را با غربالگری تخصصی ابریشم سفارشی کنید. فرآیندهای سندبلاست خودکار به راحتی آرم ها، طرح ها، اشکال و تصاویر مات شده را روی هر دیوار شیشه ای بدون قاب اعمال می کنند.

شیشه رنگی

شیشه های رنگی را برای اقدامات احتیاطی متوسط در نظر بگیرید، در حالی که هنوز اشعه های مضر UV را مسدود می کند. این سفارشی سازی می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و به کاهش هزینه های برق و سرمایش کمک کند.

یک راه حل بدون درز

هنگام انتخاب راه حل مناسب برای پروژه خود، بهتر است با یک سازنده با تجربه، مانند شرکت آکوا سرویس، برای راهنمایی و کمک کار کنید.

دیوارهای شیشه ای بدون قاب

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟