آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

دیوار شفاف استخر شیشه ای

دیوار شفاف استخر شیشه ای

دیوار شفاف استخر شیشه ای یک ایده جذاب و مدرن می باشد که امروزه بیشتر در ساخت استخر ها به کار می برند. دیواره های شفاف استخر جای خود را به دیواره های سنگی داده است که افراد داخل استخر می توانند به راحتی هرآنچه بیرون و داخل استخر هست را ببینند.

دیوار شفاف استخر شیشه ای (2)

استخر با شیشه شفاف

شیشه استخر شیشه ای  را از شیشه سکوریت می سازند. زیرا علاوه بر شفاف بودن آن این نوع شیشه مقاومت بالایی نسبت به ضربه ها دارد و بسیار محکم می باشد. بخاطر فشار شدید و وزن آب از این شیشه استفاده می کنند که مقاوم باشد.

شما می توانید حتی برای زیباتر جلوه دادن استخر خود تمام سطح ها و دیواره های استخر خود را از شیشه های شفاف کار بگذارید. پیشنهاد ما این است که حتی کف استخر خود راهم از شیشه های شفاف کار بگذارید. در هنگام شنا کردن می توانید تصویر خود را در آب ببنید و چون از شیشه است راه رفتن بر روی آن بسیار هیجان انگیز می باشد.

دیوار استخر شیشه ای

دیواره های استخر شیشه ای برای آموزش شنا هم نیز مناسب می باشد. استخر های که برای دوره های آموزشی ساخته شده اند و شیشه آنها از مدل های شفاف می باشد. دیگر خیال مریان را راحت تر کرده است زیرا به راحتی می توانند آموزش بدهند و به طور کامل به داخل استخر دید داشته باشند و اگر خطری برای کسی اتفاق افتاد سریع تر بتوانند آن را نجات بدهند.

دیوار شفاف استخر شیشه ای (3)

دیواره های شفاف اجازه می دهند که خیلی راحت تر و بهتر نور طبیعی به داخل استخر نفوذ کند. و شیشه این خاصیت را دارد که خیلی بزرگتر و سبک تر نشان می دهد استخر را و این یکی از مزایای استخر شیشه ای می باشد.

دیوار های شفاف باعث می شوند که شناگران وقتی در استخر شنا می کنند حس بهتری داشته باشند و به راحتی فضا را دید بزنند و از آن لذت ببرند. حتی برای شنا کردن کودکان نیز مناسب می باشد و والدین با کنترل راحت تری می تواند فرزند خود را در آب رها کنند.

برای ساختن انتهای شیشه ای جذاب برای استخر شنا که اجازه می دهد مناظر شفاف و نور طبیعی در فضا جریان داشته باشد، پانل های شیشه ای ساختاری را انتخاب کنید. این پانل‌های شیشه‌ای  بسیار مدرن و جذاب هستند که فرد نماهایی را از داخل و خارج از استخر می تواند تماشا کند و به یک ویژگی طراحی واقعاً برجسته تبدیل می‌شوند.

 از بیرون نمای قشنگ و واضح آب را نشان می دهند. و باعث می شود درباره آن به صحبت بپردازند. لبه های شیشه ای استخر در ساختار شنا پنهان می شوند و امکان طراحی بدون قاب یا پنجره شناور را فراهم می کند.

دیوار شفاف استخر شیشه ای (4)

برای ساخت استخر شیشه ای چند نکته دارد که باید به آنها توجه کنید. موضوعی که بسیار مهم است کیفیت و ایمنی شیشه می باشد زیرا شما مدت زیادی می خواهید از استخر خود استفاده کنید پس باید نوع شیشه ای که استفاده می کنید قدرت تحمل بالایی داشته باشد تا آسیب نبیند. موضوع بدی گارانتی می باشد که خیلی مهم است که اگر شیشه شما به هر دلیلی شکسته شود شرکت سازنده گارانتی را به شما بدهد.

آکوا تمام این خدمات را به شما ارائه می دهد و علاوه بر ضمانت شیشه اگر صفر تا صد کار را هم انجام بدهند ضمانت آب بندی استخر هم اضافه می شود. حالا اگر قصد ساخت استخر با شیشه شفاف را داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در این باره صحبت کنید و مشاوره های رایگان دریافت کنید.

پس اگر به فکر داشتن استخری لوکس و زیبا هستید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را دریافت کنید.

پرزنت حضوری 02155958384

مشاوره آنلاین 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟