آکوا سرویس

ساخت و اجرای استخر شیشه ای

ساخت و اجرای استخر شیشه ای

دیوارهای استخر شیشه ای برای مشاهده بسیار عالی هستند و در ابتدا به عنوان یک روش مشاهده برای مربیان شنا و غواصی معرفی شدند. ضخامت شیشه از شیشه لمینت شده 12 میلی متر شروع می شود. یک مهندس ضخامت شیشه مورد نیاز قبل از نصب را تعیین می کند. این شیشه به بتن تنظیم شده است ، هیچ فریم و فریم لازم نیست.

دیوارهای استخر شیشه ای این فرصت را به شما می دهد که دیوارهای “از طریق” را ببینید ، که باعث می شود آنها برای فضاهای کوچک عالی باشند. دیوار شیشه ای امکان ورود نور طبیعی بیشتری را در این فضا فراهم می کند که ظاهراً بزرگتر و سبک تر است. دیوارهای استخر نیز برای مشاهده و به عنوان یک بیانیه طراحی شیک بسیار عالی هستند.

ضخامت شیشه از شیشه سفت شده 12 میلی متر شروع می شود. یک مهندس ضخامت شیشه مورد نیاز قبل از نصب را تعیین می کند. شیشه در بتن قرار گرفته است ، بدون قاب بندی لازم نیست. اجازه ندهید فضاهای کوچک سبک شما را محدود کنند. استخر خود را با یک دیوار استخر شیشه ای یا پنجره های استخر شیشه ای به آن بدهید.

ساخت و اجرای استخر شیشه ای

امکانات

  • نور طبیعی را معرفی می کند
  • فضای کوچک را بزرگ می کند
  • مشاهده شنا را قادر می سازد
  • به شما امکان دیدن دیوارها را می دهد
  • ظاهری عالی شیک و مدرن

سطوح روکش شده و شیشه برای از بین بردن کثیفی و آهک نیاز به تمیز کردن روتین دارند. این امر تضمین می کند که شما خواص تزئینی و محافظ پوشش را حفظ کنید ، خواه برای استخر شیشه ای ، دیوارها یا پنجره ها ، پوشش دهد. فقط یک شستشوی تمیز و با یک برس نرم و مواد شوینده خفیف و به دنبال آن یک شستشوی آب شیرین ، عملکرد طولانی مدت محصولات روکش شده با پودر شما را حفظ می کند.

هشدار: ساینده قوی ، پاک کننده ها و حلالها را از جمله مواردی که برای نازک شدن رنگ هایی مانند MEK یا نازک کننده های رنگ توصیه می کنند ، برای پوشش پودر مضر هستند ، از این موارد استفاده نمی شود. از محصولات تمیز کننده اسیدی و الکل نیز نباید استفاده شود.

ساخت و اجرای استخر شیشه ای

ضرورت ساخت استخر شیشه ای

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

ویژگی ها و مزایای پنجره زیر آب

  • قوی ترشیشه های ایمن ما از شیشه شفاف تشکیل شده است که به طور دائم لمینت شده است. نتیجه پنجره ای است که در برابر ضربه و حرارت بسیار قوی تر و مقاوم تر از شیشه های سنتی است.
  • مستحکمدر صورت بعید اگر شیشه پنجره ما شکسته شود، شکل اولیه و دید خود را حفظ می کند و پنجره را بدون لبه های تیز یا ناهموار باقی می گذارد.
  • ایمنیشیشه سکوریت شده تقریباً 4-5 برابر قوی تر از شیشه های آنیل شده (سنتی) است و سطح ایمنی بسیار بالایی را ارائه می دهد.

ساخت و اجرای استخر شیشه ای

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟