آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

ویلای لوکس با استخر شیشه ای 

ویلای لوکس با استخر شیشه ای 

هنگام طراحی یک ویلای لوکس، اغلب از شیشه به عنوان یکی از مصالح اولیه ساختمانی استفاده می شود تا به ویلا فاکتور شگفت انگیزی بدهد. این می تواند شامل نمای کاملاً لعابدار، دیوارهای شیشه ای از کف تا سقف یا سیستم درهای شیشه ای بزرگ باشد که فاصله بین مناطق داخلی و خارجی را پر می کند.

استخرهای شنا را می توان با طیف وسیعی از انواع شیشه طراحی کرد تا یک طراحی معاصر ایجاد کند. آکوا روی تعدادی از پروژه ها کار کرده است که شامل استخر شنای شیشه ای می شود، از ویلاهای نوساز مدرن با استخر روباز تا استخر شنای کف شیشه ای در ابعاد و مدل های مختلف.

 با استفاده از لعاب سازه‌ای، می‌توانیم به طرح‌های لعاب کاملاً بدون قاب برای استفاده در طراحی استخرهای شنا دست یابیم و از استحکام یکپارچه شیشه‌های معماری می‌توان به روش‌های مختلفی استفاده کرد.

ویلای لوکس با استخر شیشه ای 

هنگام نصب شیشه برای استخر شیشه ای مشخصات شیشه باید بر اساس پروژه محاسبه شود تا از مناسب بودن آن اطمینان حاصل شود، اما بهتر است همیشه از شیشه های لمینت برای محافظت از سیستم فیلتراسیون در صورت شکستگی استفاده کنید. لمینت در صورت شکستگی شیشه را در جای خود نگه می دارد و از ورود هر قطعه مضر به داخل فیلتر یا آسیب رساندن به سرنشینان جلوگیری می کند.

استخرهای دیواری شیشه ای و استخرهای کف شیشه ای

دیوارهای شیشه‌ای ساختاری را می‌توان در طرح‌های استخر به روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار داد، استفاده از یک درپوش شیشه‌ ای که در اطراف لبه استخر اجرا می‌شود و در هنگام استفاده از استخر به شناگران انگیزه  می‌دهد. این دیوارهای شیشه‌ای زیر آب لبه‌ای فوق‌العاده شفاف برای طراحی استخر شیشه‌ای ایجاد می‌کنند و می‌توان آن را با شیشه‌های کم‌آهن برای شفاف ‌ترین پرداخت مشخص کرد و رنگ سبز طبیعی خفیف را که می‌تواند در لبه‌های شیشه‌ای در معرض دید از بین ببرد.

اتصالات در پایه و کناره‌های دیوار شیشه‌ ای پنهان می‌شوند و فقط لبه‌های بدون قاب را برای طراحی شیک و مدرنی که مناظر پنجره‌ مانندی دارند را در زیر آب می‌سازند. مشخصات شیشه برای این تاسیسات بر اساس پروژه محاسبه می شود و شیشه باید برای تحمل وزن آب در استخر بسیار قوی باشد. اندازه استخر، حجم آب و اندازه شیشه باید با دقت در نظر گرفته شود تا اطمینان حاصل شود که طراحی استخر دیوار شیشه ای کاربردی و ایمن و همچنین خیره کننده است.

از استحکام یکپارچه شیشه ساختاری نیز می توان برای ایجاد کف شیشه ای کامل برای استخرها با استفاده از سیستم های شیشه ای پیچیده و بسیار فنی که به طور خاص برای این منظور طراحی شده اند استفاده کرد. برای ایجاد یک واحد شیشه ای که باید به اندازه کافی ضخیم باشد تا بتواند وزن آب را تحمل کند، از چندین لایه شیشه سخت شده و چند لایه استفاده می شود.

ویلای لوکس با استخر شیشه ای 

به دلیل ماهیت جاه طلبانه این طرح های استخر شیشه ای، تمام جزئیات تعمیر بر اساس پروژه به پروژه طراحی می شوند. اگر طراحی استخر کف شیشه ای را انتخاب می کنید، باید در اولین مرحله ممکن از پروژه با شیشه ساز انتخابی خود

سیستم‌های شیشه‌ای بزرگ را می‌توان با سیستم‌های شیشه‌ای داخلی جفت کرد تا جریانی پیوسته از لعاب ایجاد کند، که به نور و مناظر اجازه می‌دهد آزادانه در این ویلاهای اغلب با پلان باز جریان پیدا کند. در جایی که راه حل های شیشه ای با قاب بدون قاب یا بسیار باریک برای ویلاهای لوکس طراحی می شود، شیشه های استخر شنا، طراحی را در طراحی بیرونی گسترش می دهد تا پوششی کاملاً لعاب دار شود.

ویلای لوکس با استخر شیشه ای 

شیشه در اطراف استخرهای شنا 

تمام محلول‌های لعاب خارجی ما کاملاً از نظر حرارتی شکسته شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که دمای زندگی راحت می‌تواند در فضاهای زندگی داخلی حفظ شود. شیشه های شکسته حرارتی برای جدا کردن استخر از محیط دیگری که دمای متفاوتی دارد، چه یک آبگرم گرم، چه سونا یا یک باشگاه با تهویه هوا ضروری است. بسیاری از معماران و طراحان، دیوارهای شیشه‌ای بدون قاب را برای سالن‌های ورزشی خانه انتخاب می‌کنند که مشرف به محوطه استخر است، تا طرحی باز داشته باشند و نور و مناظر از شیشه عبور کند.

اگر از لعاب برای جدا کردن دو محیط با آب و هوای بسیار متفاوت استفاده می کنید، ممکن است شیشه گرم شده برای جلوگیری از تجمع تراکم روی سطح شیشه پیشنهاد شود. این محلول فنی شیشه ای از یک پوشش اکسید فلزی شفاف استفاده می کند که با عبور جریان الکتریسیته از شیشه گرم می شود و زمانی که درجه حرارت یا رطوبت مشخصی تشخیص داده می شود روشن می شود.

برای کسب اطلاعات کافی و ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های 02155958384  و  09205958384   با ما در تماس باشید.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟