آکوا سرویس

کاربردهای اکریلیک

کاربردهای اکریلیک

آکرلیک کاربردهای بسیاری در معماری دارد؛  این به این دلیل است که این متریال محدودیت ها را بسیار کم می کند و پایداری و شفافایت فوق العاده ای دارد. در این مقاله قصد داریم برخی از این کاربردها را بررسی کنیم.

استخر اکریلیک

استخرهای اکریلیک در حال حاضر با ورق های اکریلیک طراحی شده اند که ساخت استخر در داخل ساختمان های آموزشی و مسکونی را ساده کرده است.

استخرهای اکریلیک با استفاده از ورق های اکریلیک ساخته می شوند. این ورق ها از نظر اندازه، ضخامت و رنگ متفاوت هستند. با توجه به این قابلیت، اکنون می توان استخرهای اکریلیک بسیار قابل تنظیم و کاربردی را در هر مکانی ساخت.

استخرهای اکریلیک در مقایسه با استخرهای شنای معمولی مزایای بسیار خوبی دارند. آنها بادوام تر و قالب گیری تر هستند. به طور مشابه در استخرهای اکریلیک انتقال نور در مقایسه با استخرهای معمولی بسیار زیاد است.

یکی دیگر از دلایل دید واضح استخرهای شنای اکریلیک این است که این ماده دارای ضریب شکستی مشابه آب است که به دلیل آن جسم داخل استخر به وضوح دیده می شود.

استخرهای اکریلیک را می توان در هر نوع فضایی قرار داد و ساخت و حتی روی سطوح ناهموار نیز قابل ساخت است. در واقع استخرهای ساخته شده با اکریلیک روند جدیدی را در صنعت استخر شروع کرده اند و اکنون با توجه به مواد اکریلیک می توان استخرهای متفاوتی ساخت.

استخرهای ساخته شده از اکریلیک ما با رقبای ما متفاوت هستند زیرا می توانیم پنل های مشاهده اکریلیک چند وجهی طراحی کنیم که تجربه تماشا را افزایش می دهد. کاربردهای آکرلیککاربردهای اکریلیک

دیوار آکواریوم اکریلیک

دیوارهای آکواریوم اکریلیک از ورق های اکریلیک ساخته شده اند که در مقایسه با همتای شیشه ای خود نمای بسیار بهتری دارند. آکواریوم های شیشه ای در مقایسه با آکواریوم های ساخته شده از اکریلیک وزن بسیار سنگینی دارند.

آکواریوم های اکریلیک این روزها بسیار محبوب هستند و به دلیل ماهیت قالبی اکریلیک، امروزه می توان هر نوع آکواریوم دیواری ایجاد کرد.

شرکت ما را می توان به عنوان پیشگام در آکواریوم های اکریلیک در ایران دید. تیم ما توانایی انجام هر گونه سفارش سفارشی آکواریوم اکریلیک را دارد. آکواریوم های دیواری آکریلیک تخصصی ما در بازار نام خوبی دارند. ما مشتریان مکرری از سراسر جهان داریم.

ما چندین سفارش سفارشی آکواریوم دیواری اکریلیک را در هتل ها، مراکز خرید و ساختمان های مسکونی مختلف انجام داده ایم. برخی از عواملی که ما را از رقبای خود متمایز می کند تعهد بالای ما، رضایت مشتری، پشتیبانی پس از فروش و صداقت است.

کاربردهای اکریلیککاربردهای اکریلیک

آکواریوم ماهی سیلندر اکریلیک

آکواریوم ماهی سیلندر اکریلیک اساساً به بازدیدکنندگان کمک می کند تا حیوانات دریایی را از زوایای مختلف مشاهده کنند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند صخره ها، مرجان ها و گیاهان را ببینند. سایر انواع آکواریوم ماهی به بازدیدکنندگان اجازه نمی دهد از جهات مختلف مشاهده کنند که می تواند باعث عصبانیت بازدیدکنندگان شود.

در همین حال، آکواریوم ماهی سیلندر اکریلیک بسیار قوی تر و انعطاف پذیرتر هستند و همچنین در مقایسه با آکواریوم های شیشه ای بسیار سبک وزن هستند.

شرکت ما توانایی طراحی و ساخت آکواریوم ماهی سیلندر سفارشی برای هر کاربرد تجاری را دارد.کاربردهای آکرلیک

آکواریوم اکریلیک بزرگ

برخلاف سایر تولیدکنندگان آکواریوم ماهی اکریلیک، ما از بهترین تکنیک پیوند استفاده می کنیم که بسیار قوی تر و شفاف تر از سایر چسب های تجاری است. محصول باند شده نهایی ما بسیار قوی تر از سایر محصولات موجود در بازار است.

به طور خلاصه، اگر می‌خواهید بازدیدکنندگان خود را تحت تأثیر قرار دهید و می‌خواهید جمعیت را به خود جلب کنید، باید آکواریوم ماهی سیلندر اکریلیک را در محل خود نصب کنید. این باعث حفظ بازدیدکنندگان شما می شود و آنها دوست دارند بارها و بارها از امکانات شما بازدید کنند.کاربردهای اکریلیک

آکواریوم تونلی اکریلیک

تونل های اکریلیک اساساً یک آکواریوم تونلی زیر آب هستند که می توانید زندگی موجودات زیر آب مانند کوسه ها، لاک پشت ها و انواع مختلف ماهی ها را از طریق آن مشاهده کنید. آکواریوم های تونلی اکریلیک به قدری جذاب هستند که شانس بازدیدکنندگان را برای بارها و بارها افزایش می دهد. با توجه به تخصص فنی، قابلیت های ساخت و بهترین کار تیمی، ما می توانیم آکواریوم تونل اکریلیک را طراحی و بسازیم که می تواند هر تونل ساز اکریلیک معمولی دیگری را شکست دهد.

شرکت ما آکواریوم را با بهترین مواد اکریلیک با کیفیت تولید می کند. اساساً در مقایسه با شیشه یک ماده قوی است و شفافیت بهتری دارد. با توجه به این قابلیت، آکواریوم های تونلی اکریلیک ما از هر جنبه ای دید واضح تری دارند. برخی از تولیدکنندگان از شیشه های ضخیم برای آکواریوم استفاده می کنند که به دلیل خم شدن نورهای ورودی، دید واضح تری ارائه نمی دهد.کاربردهای اکریلیک

آکواریوم تونلی اکریلیک

بازدیدکنندگان آکواریوم تونل اکریلیک نیز هنگام ورود به این آکواریوم ها نگران امنیت خود هستند. شرکت ما با استفاده از بهترین موادی که می تواند فشار زیر آب را تحمل کند، ایمنی بازدیدکنندگان زیر آب را تضمین می کند و می تواند آکواریوم را حتی از شر حیوانات بزرگ دریایی نجات دهد.

آکواریوم های تونلی اکریلیک ما به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند حداکثر بار و فشار را در زیر آب تحمل کنند. تیم تولید ما کیفیت بالا را در تمام مراحل ساخت و ساخت تضمین می کند. تمام ساخت و سازهای ما قبل از ترک کارخانه ما به طور کامل آزمایش می شوند. ما همچنین این قابلیت را داریم که یک محیط کنترل شده در محل برای اتصال و آزمایش پانل ها قبل از نصب راه اندازی کنیم.کاربردهای اکریلیک

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟