آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

کف شیشه ای برای استخرهای شنا

کف شیشه ای برای استخرهای شنا

در ساخت و ساز امروزه برای استخر شیشه ای مدل های متفاوتی می سازند که توجه همرو به خود جلب می کنند. یکی از مدل های آن طرح استخر باکف شیشه ای می باشد که بیشترین کاربرد آن در استخر در ارتفاع و بام ساختمان و ویلاها می باشد که گزینه بسیار جذابی برای ویلا شما رقم می زند.

کف شیشه ای برای استخر های شنا که در ارتفاعات بالا و در پشت بام از آنها استفاده می کنند بسیار جذاب و عالی هستند زیرا از قسمت پایین طبقه ویلا به راحتی می توانید از سقف استخر را در دید داشته باشید. علاوه بر زیبایی دکوراسیون خانه شما را نیز متفاوت تر می کنند و ویلای شما به ویلایی مدرن با استخر کف شیشه ای تبدیل می شود.

کف شیشه ای برای استخرهای شنا (2)

مزایای استخر کف شیشه ای

استخر های کف شیشه ای مزایای زیادی دارد  اما یکی از مهم ترین آنها این است که نور آفتاب را به راحتی از شیشه عبور می دهد و وارد خانه شما می شود.

کف استخر را چگونه می سازند؟

آستر وینیل یک گزینه رایج کف استخر است. آسترهای وینیل کل استخر را در یک قطعه جامد می پوشانند، بنابراین هیچ ترک یا درزی که می تواند منجر به نشتی شود وجود ندارد. آنها نسبت به کاشی، فایبرگلاس یا کفپوش های بتنی ارزان تر هستند.

کف شیشه ای برای استخرهای شنا (3)

چرا شیشه در محوطه استخر مجاز نیست؟

زیرا به دلیلی که وجود دارد این است که تقریباً در هر مکان شنا ممنوعیت ظروف شیشه ای وجود دارد. مهم نیست که هر چند وقت یکبار از شناگران می خواهید که مراقب باشند، شیشه شکسته در نهایت می تواند راه خود را به داخل استخر باز کند. شیشه شکسته در استخر خطری برای شناگران ایجاد می کند و می تواند به استخر آسیب برساند. اما خب با استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت می توانید استخر شیشه های محکم با مقاومت بالایی داشته باشید و اگر با برخورد مانعی شکست خورد نمی شود و برنده نیستند.

ایمنی کف شیشه ای تا چقدر است؟

قبل از ساخت استخر کف شیشه ای حتما سعی داشته باشید با کارشناسان ماهر و سازندگان استخر شیشه ای صحبت کنید و مشاوره ازشان بگیرید. زیرا استخر کف شیشه ای در ارتفاعات کمی پر ریسک است زیرا اگر یک وقت آب بندی مشکل داشته باشد و دچار نشتی بشود هزینه زیادی را برای شما رقم خواهد زد. یا فشار آب انقدر زیاد است که برای آنجا مناسب نیست از کف شیشه ای اسنفاده کنید. پس حتما قبل از ساخت با کارشناسان صحبت کنید.کف شیشه ای برای استخرهای شنا (4)

 شیشه استخر چقدر استحکام دارد؟

مقاوت شیشه سکوریت که برای استخر های شیشه ای استفاده می شود تقریبا 4تا6 برابر قوی تر از شیشه های معمولی می باشد.شیشه سکوریت شده در برابر فشار آب مقاومت بالایی دارد. بعلاوه شیشه سکوریت،شیشه لمینت می باشد که از چند لایه تشکیل شده است و مقاومت بالایی نیز دارد. بنابراین با خیال راحت می توانید استخر با کف شیشه را سفارش بدهید بدون اینکه ترس شکستن شیسه را داشته باشید.

گروه آکوا با چندین سال سابقه کاری با استفاده از بهترین متریال ها می تواند آنچه در ذهن و نظر شما درباره استخر شیشه ای است را پیاده کند. با گارانتی آب بندی استخر. اگر می خواهید یک استخر با کف شیشه ای داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در این باره صحبت کنید و مشاوره های رایگان دریافت کنید.

 برای داشتن اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های 02155958384  و  09205958384 در ارتباط باشید.  

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟