آکوا سرویس

۸ استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

پس از افتتاح یک استخر کاملا شفاف در لندن ، هشت استخر دیدنی و دیدنی از سراسر جهان را گردآوری کردیم.

  • هتل هوبرتوس، ایتالیا، توسط NOA

این استخر 25 متری از جلوی هتل هوبرتوس در یک پیست اسکی در استان تیرول جنوبی ایتالیا ساخته شده است. این استخر که در ارتفاع 12 متری از سطح زمین توسط درختان بومی کاج اروپایی که پوست آن‌ها جدا شده است، پشتیبانی می‌شود، یک دهانه لعاب در قسمت زیرین خود دارد تا به شناگران “احساس شناور بودن” بدهد.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • استخر آسمان، لندن، توسط HAL

استخر آسمان با اتصال دو ساختمان در طبقه 10 در توسعه Embassy Estates در لندن، توسط استودیوی معماری HAL به عنوان اولین استخر کاملا شفاف جهان توصیف شده است. پل قابل شنا به طور کامل از اکریلیک شفاف ساخته شده است تا شناگران بتوانند مناظری از لندن و زمین را در عمق 35 متری زیر مشاهده کنند.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • خانه چتر دریایی، اسپانیا، توسط معماران Wiel Arets

این خانه در ماربلا توسط دفتر هلندی Wiel Arets Architects در زیر یک استخر روی پشت بام ساخته شده است که از خانه فاصله دارد. استخر با کف شیشه ای در یک تراس نیمه بسته قرار دارد که جلوه نوری موج دار از آب بالا دارد.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • مجتمع Anaha، ایالات متحده، توسط Solomon Cordwell Buenz

مجتمع Anaha در هونولولو، هاوایی که توسط استودیوی شیکاگوی Solomon Cordwell Buenz طراحی شده است، شامل استخری با کف شیشه ای است که از طبقه هفتم ساختمان بیرون می آید. پایه شفاف این امکان را به شناگران می دهد تا به زمین در عمق 23 متری پایین نگاه کنند.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • پانوراما، برزیل، اثر فرناندا مارکز

فرناندا مارکز آپارتمان پانوراما را در اطراف یک استخر شنا شبیه آکواریوم طراحی کرد. استخر 10 متری با صفحات شیشه ای ضخیم از قسمت نشیمن اصلی آپارتمان جدا شده است تا شناگران در اتاق به نمایش درآیند.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • Casa B، مالت، توسط Architrend Architecture

یک استخر شیشه‌ای روی پشت بام که از خیابان قابل مشاهده است، بالای این خانه بتنی طراحی شده توسط Architrend Architecture در مالت قرار دارد. استخر بالای لابی ورودی خانه قرار دارد و یک صفحه شیشه ای در پایه استخر اجازه می دهد تا نور وارد فضا شود و به افراد حاضر در خانه اجازه می دهد شناگران بالا را ببینند.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • برج میدان مارکت، ایالات متحده، توسط معماران جکسون و رایان

آسمان خراش میدان مارکت تاور در هیوستون با یک استخر صلیبی شکل است که از کناره ساختمان امتداد یافته است. این بخش با کف شیشه ای در طبقه 40 ساختمان ساخته شده است و از آسمان خراش در ارتفاع 153 متری از سطح زمین ساخته شده است.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

  • هتل Emiliano، برزیل، توسط معماری Oppenheim و استودیو Arthur Casas

این استخر که در طبقه بالای هتلی در ریودوژانیرو قرار دارد، جلوی شیشه ای دارد تا شناگران بتوانند از مناظر ساحل معروف کوپاکابانا شهر لذت ببرند. استخر روی پشت بام توسط معماری Oppenheim و Studio Arthur Casas برای هتل Emiliano طراحی شده است.

8 استخر شفاف و دیدنی با کف های شفاف

استخر شیشه ای چیست؟

با شناور شدن آزادانه آب در داخل یک محفظه شیشه ای، دیوارهای شفاف حس یک استخر بی نهایت را شبیه سازی می کنند. پانل های شیشه ای را می توان در چهار طرف نصب کرد تا احساس شنا در فضای خالی شفاف را به حداکثر برساند.

به دلیل شفافیت پانل های شیشه ای، به نظر می رسد که اصلا دیواری وجود ندارد. به دلیل این طراحی، می توانید از هر زاویه ای، چه در داخل استخر باشید و چه بیرون، از منظره استخر لذت ببرید. شنا در استخر شیشه ای هم هیجان انگیز و هم ماجراجویانه است. نصب استخر با دیوار شیشه ای کار پیچیده ای است و نیاز به معماران حرفه ای با توانایی های مهندسی قوی دارد.

اگر شماهم به فکر داشتن یک فضایی به یادماندنی و زبانزد هستید، استخرهای شیشه ای آکوا میتونه به شما تضمین خاص بودن رو بدهد، پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

پرزنت حضوری 02155958384

مشاوره آنلاین 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟