آکوا سرویس

استخر بی نهایت در ویلای سوپر لوکس

استخر بی نهایت

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

استخر بی نهایت

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

استخر شیشه ای

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.

ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.

استخر بی نهایتویلا

در استان Mugla در جنوب غربی Mugla، ویلای خصوصی Dolunay به دقت در میان محیط ناهموار و ناهموار قرار گرفته و به مناظر تماشایی دریا اولویت داده‌است. این مکان از شمال، با یک جاده حکاکی شده که منجر به سقوط ویلا می‌شود، قابل‌دسترسی است. طراحی از الگوی طبیعی محل برای ایجاد یک ساختمان با بالا پایین استفاده می‌کند که به عنوان یک سازه طبقه تک در حال نزدیک شدن به نظر می‌رسد.
این خانه در یک باغ زیبای مدیترانه‌ای تعبیه شده‌است که تجربه چند حسی با گیاهان خوشبو مثل آویشن و اسطوخودوس را در کنار کاشت فصلی پربار و درختان زیتون بالغ عرضه می‌کند. ورودی اصلی شما را مستقیما به قلب ویلای همراه خانواده خصوصی به سمت شرقی می‌برد، و برای پاسخ به خطوط فاصل این سایت و مناطق زندگی عمومی و غذا خوری به غرب، با دیدگاه‌های استثنایی در غروب خورشید بر دریای اژه.
استخر بی نهایت
سفر از طریق ویلای کدر و باز است و سطوح مختلفی از حریم خصوصی را منعکس می‌کند و طراحی به دنبال محو کردن مرز بین داخل و خارج از خانه است، با درهایی بزرگ شیشه‌ای در امتداد سردر، که به طور کامل فضای خالی فضای بین فضاهای داخلی و خارجی را تامین می‌کند.
استخر بی نهایت
این خانه دارای یک سقف چوبی ساختاری است که با هم‌کاری شرکت سوئیسی Blumer لهمان طراحی شده‌است. ساختار پیش‌ساخته و پیش‌ساخته بطور قابل‌توجهی کربن کمتری نسبت به یک سقف بتونی معمولی دارد. ستون‌های ساخته‌شده از چوب بلوط در ستون‌های فولادی قرار دارند و از ۷.۵ میلیون cantilever معلق پشتیبانی می‌کنند و فضاهای خالی فضای باز و حیاط‌های با سایه خنک را پشت سر هم قرار می‌دهند.
استخر بی نهایت
پلکان ویژگی مرکزی که این دو سطح را به دو سطح متصل می‌کند از سنگ آهک Portuguese جامد ساخته شده‌است و از طریق کابل‌های بعد از فشار که از طریق سنگ با هیچ پشتیبانی مریی دیگر اجرا می‌شود، پشتیبانی می‌شود. با حفظ خلوص راه‌پله و ارائه احساس سبکی، the از لوله‌های شیشه‌ای نازک با handrail چوبی ساخته شده‌است که روی آن خم شده و شکل گرفته‌اند.
استخر بی نهایت
با بازتاب دادن سطوح بالای مهارت در طراحی، هر عنصر برای پاسخ به نیازمندی‌های خاص مشتری از دره‌ای چوب سخت پیش‌ساخته شده تا کاشی و سرامیک قرار گرفته در حمام طراحی شده‌است. یک غرفه کوچک غروب آفتاب به ساحل نزدیک است که دیواره‌ای سنگی طبیعی، باغ‌های زیتون، میزه‌ای چوبی و یک soffit بامبو را نشان می‌دهد.
استخر بی نهایت
جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟