آکوا سرویس

استخر شنا به سبک تالاب ویلای هند

هند” با ترکیب جاذبه میراث با تجملات معاصر، یک ویلای شیک ۴ خوابه در محله Laksmana” (Laksmana Beach)واقع در “Seminyak بیچ (Petitenget بیچ)واقع در “Seminyak (Petitenget بیچ)می‌باشد. این ویلا با چندین غرفه اطراف استخر شیشه ای  سبک تالاب، از جمله یک joglo بزرگ عتیقه برای یک غرفه زندگی، ظاهر می‌شود. در هر سو شما مبلمان دوران استعمار و مصنوعات آسیایی را در اتاق‌های نشیمن و فضاهای باز در کنار سرسبزی طبیعت پیدا خواهید کرد. این خانه تعطیلات بزرگ می‌تواند به راحتی ۱۲ نفر را با این گزینه که ۱۴ مهمان دیگر در ویلای خواهر، دس Indes ۲، درست در همسایگی آن می‌خوابند، ببرد.

Styled مانند یک ایستگاه تپه‌ای در دوران مستعمراتی هلند و نامگذاری یکی از هتل‌های قرن بیستم هلند، “دس Indes“، اگر متمول نباشد، هیچ چیز نیست. غرفه‌های شیروانی با کاشی‌های سقف دار، مقدار زیادی فضا را عرضه می‌کنند و چیزهای تجملی مثل کف صاف، فرش oriental و عتیقه‌جات اندونزیایی را به نمایش می‌گذارند.

استخر شنا به سبک تالاب ویلای هند

این استخر ۲۱ متر شنا در مرکز خانه‌های ویلایی سرسبز قرار گرفته‌است و مسیر خود را به اطراف غرفه‌های مختلف هدایت می‌کند. یک تکمیل کامل از پرسنل تضمین می‌کند که شما هیچ وقت به چیزی نیاز ندارید، اما اگر می‌خواهید خارج از ویلا سرمایه‌گذاری کنید، شما ساحل، فروشگاه‌های بوتیک، رستوران‌های آسمانی و محل زندگی شبانه را درست در خانه خود دارید.

روزه‌ای آفتابی به بهترین نحو در حوض تالاب tiled فیروزه‌ای در “دس Indes (دس I)سپری می‌شود. مکان‌هایی برای لم دادن نیمه پنهان در آب از جمله چند گام در ورودی‌های مختلف استخر و یک نیمکت سنگی بر روی جزیره درخت frangipani وجود دارد. چمن‌زار آفتابی و چترهای آفتابی برای برنزه کردن و برای آن‌هایی که سایه را ترجیح می‌دهند، یک بسته چوبی سنتی با بالش‌های نرم وجود دارد.
در طرف مقابل استخر از محل زندگی، دو غرفه تک ایستاده که مجموعه‌های اصلی دارند، قرار دارند. هر مجموعه کامل دارای یک تخت تخت دونفره رمانتیک، یک تلویزیون ماهواره‌ای ۳۷ اینچی، و یک اتاق تهویه مطبوع و یک کتابخانه با یک میز، بارها و یک مبل راحتی است که می‌تواند به عنوان یک تخت‌خواب اضافی دو برابر شود. مناطق لباس پوشیدن به حمام مجهز به هوای بسیار بزرگ با حمام، حمام، و حیاط باغ با رگبار بیرونی ختم می‌شوند. مجموعه‌های اصلی نیز برای verandas با میزه‌ای صبحانه، صندلی‌ها و صندلی‌هایی که در کنار آن‌ها قرار دارند، نیز وجود دارند.
استخر شنا به سبک تالاب ویلای هند
مهمان در “دس Indes در یک غرفه دو طبقه با یک سوئیت در طبقه همکف و دیگری در سطح بالاتر قرار دارند. طبقه همکف یک تخت ملکه دارد، یک حمام ensuite که به حیاط باغ باز می‌شود و حمام و وان حمام را در بر می‌گیرد. طبقه بالا دارای دو تخت‌خواب و حمام ensuite با یک بسته حمام مرمرین است.
هر دو سوئیت دارای تلویزیون‌های ۳۷ اینچی، مناطق پوشیده دار، و نشستن پنجره هستند که می‌تواند به عنوان یک بس‌تر اضافی دو برابر شود. اتاق فوقانی ورودی مخصوص خودش را دارد که می‌تواند در یک استخر koi قابل‌دسترسی باشد، یا این اتاق‌ها می‌توانند برای خانواده‌هایی که می‌خواهند با هم بمانند، به هم متصل شوند، اما همچنین دارای فضای خصوصی خود نیز هستند.
شماهم می توانید در ویلای خود یک استخر شیشه ای جذاب و کاربردی داشته باشید و از شنا کردن در آن لذت ببرید.برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.    02155958384    09205958384
جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟