آکوا سرویس

استخر شیشه ای بی نهایت برای ویلا

استخر شیشه ای بی نهایت

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.

حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.

استخر شیشه ای بی نهایت  ویلاس با شادی‌های حسی در ذهن طراحی شد. در هر جا که نگاه می‌کنید، قطرات رنگی از باغ‌های سبز گرفته تا گل‌های رقصان، منسوجات و الوارهای سبز درخشان وجود دارد، و فضای داخلی و فضای باز زیادی برای لم دادن در تنهایی یا جمع شدن با دوستان و دوست داشتن برای گفتگو، کوکتل و یا روشن کردن غذاها وجود دارد. از امکانات فوق‌العاده مدرن و خدمات پنج ستاره بگذریم، و واقعا این حس را به دست می‌آورید که شما در اینجا در یک مدینه‌فاضله استوایی خاص خود هستید.

استخر شیشه ای بی نهایت 

Eshara ویلاس خانه the ۳ خوابه ۱ و ویلاهای دو خوابه Eshara II و Eshara سوم است. ویلا در باغ‌های tropical سرسبز با درختان frangipani، درختان نارگیل، گیاهان گلدار و ویژگی‌های آب آرامش‌بخش تنظیم شده‌است. دیواره‌ای باغ Retractable را می توان برای جدا کردن ویلا و فراهم کردن حریم خصوصی تخلیه کرد و یا برای باز کردن فضا برای گروه‌ها یا رویداده‌ای بزرگ به عقب سر خورد.

استخر شیشه ای بی نهایت 
هر ویلا استخر خصوصی با کاشی سبز اختصاصی خود دارد، استخر آب استخر و باغچه پر شاخ و برگ، و ویلاهای مرکب از نمای L شکل که خانه‌های چوبی سخت و مرمر دارند، سقف‌های بلند، آثار هنری روشن و دره‌ای شیشه‌ای کشویی که اتاق‌ها را با نور طبیعی حمام می‌کنند. در حالی که صندلی‌های دنج و منحصر به فردی مانند صندلی‌های راحتی که در cushions با شکوه پوشیده شده و رنگ‌های زرد، بلوز و سبز دارند، میزه‌ای طویل غذاخوری با صندلی‌های funky چرمی، میزه‌ای مدرن و میز و صندلی و تلویزیون‌های صفحه تخت براق وجود دارند.
استخر شیشه ای بی نهایت 
اتاق‌خواب‌ها در ویلای Eshara پناه‌گاه‌های امن نور و فضا هستند و آن‌ها یا تخت بزرگ پادشاه یا دو تخت دوقلو هستند که می‌توانند برای بچه‌ها و یا overnighting جداگانه نگهداری شوند و یا با یکدیگر کنار بیایند تا یک تخت پادشاهی بسازند. هر اتاق‌خواب دارای یک حمام ensuite مرمری است که برخی از آن‌ها یک وان حمام سنگی بزرگ در کنار باغ‌های بامبو را دارند و برخی دیگر حمام سرپوشیده و بیرونی دارند. اتاق‌خواب‌ها هم دره‌ای شیشه‌ای را باز می‌کنند که به روی عرشه یا باغ باز می‌شود.
استخر شیشه ای بی نهایت 
Elegantly با کف مرمر و الوارهای بومی اندونزیایی در تمام نقاط مناسب که با یک آشپزخانه بزرگ L شکل و یک میز ناهارخوری برای استفاده مهمان تجهیز شده‌اند، به پایان می‌رسد، این مکان برای استراحت، استراحت، غذا خوردن، بازی کردن و یا تفریح است. با دره‌ای شیشه‌ای کشویی و سقف‌های بلند سقف، اتاق با نور طبیعی حمام می‌رود.
سقف چوبی و کف چوبی زمین باعث ایجاد یک محیط طبیعی عالی برای طبقه بالای تخت پادشاهی می‌شود که می‌تواند از هر دو اتاق نشیمن و هم از روی عرشه به آن دسترسی داشته باشد. حمام ensuite مرمری با وان خیس کف رودخانه و حمام بیرون در فضای باز، آداب و رسوم پاک‌سازی روزانه را بسیار جالب‌تر می‌کند.
استخر شیشه ای بی نهایت 
نمای باغ و استخر از بس‌ترهای این دو اتاق‌خواب تضمین شده‌است که روز تعطیل باشد. یک اتاق با تخت پادشاهی و دیگری با دو تخت که می‌تواند برای ساختن یک پادشاه با هم ترکیب شوند. با دره‌ای کشویی، کف چوبی سخت و سقف بلند، هر دو این اتاق‌ها دارای حمام ensuite هستند که مشرف به باغ‌های بامبو مانند باغ‌های shower هستند.
نخل نارگیل و گیاهان رنگارنگ در باغ خصوصی ویلا، شما را به طور محکم در مناطق استوایی قرار می‌دهند، با استخر ۱۰ متر و نیمکت راحتی آن و یک غرفه استراحت نرم و نرم، یک انتخاب سایه و یا خورشید در طول روز فراهم می‌کنند.
استخر شیشه ای بی نهایت 

تیم آکوا، با تجربه ی زیاد در این سازه ها و داشتن متخصصین و مهندسان خبره، میتواند بهترین انتخاب شما برای داشتن یک استخر شیشه ای متفاوت و زیبا با بهترین قیمت باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟