آکوا سرویس

ویلای لوکس ساحلی ۴ خوابه با استخر بی نهایت

دور از جمعیتی که شلوغ توریستی بالی را مسدود می‌کنند، Candidasa یک آبادی آرام در امتداد ساحل شرقی این جزیره است. در اینجا شما خانه ساحلی Tirta Nila، یک ویلای لوکس ۴ خوابه را پیدا خواهید کرد که مناظر بی وقفه دریا و همچنین جزایر ساحلی بالی را ارائه می‌دهد. با معماری tropical شیک و دکوراسیون، یک استخرخصوصی ، ساحل مصنوعی، و امکانات رفاهی پیشرفته، خانه ساحلی Tirta Nila یک فرار زیبا و ساده برای تشخیص مسافران است.

ویلای لوکس ساحلی 4 خوابه با استخر بی نهایت (2)

استخر شیشه ای

خانه ساحل Tirta Nila مکان ایده‌آلی برای لذت بردن و لذت بردن از کل آرامش و حریم خصوصی در ویلای own در کنار دریا است. شما می‌توانید روزهایی را در اینجا در کنار استخر قرار دهید و در اتاق تهویه مطبوع خود استراحت کنید و خورشید را تماشا کنید که بر روی آب نصب شده‌است و بر روی creations که توسط chef شخصی خود تهیه شده‌است غذا بخورید. برای کسانی که دوست دارند پیاده شوند و اکتشاف کنند، Candidasa و سواحل شرقی بالی غرق در فروشگاه‌های کوچک و مغازه‌های فروش غذاهای دریایی و صنایع دستی هستند، و کوه‌های متعددی، terraces برنج و معابد وجود دارند که فقط کمی دورتر هستند.
این ویلا به سه غرفه به‌هم‌پیوسته با جایگاه اصلی در اتاق نشیمن و غذا تقسیم شده‌است. این مکان گردهمایی بزرگ دارای سقف بلند، سقف اتاق تا سقف است که می‌تواند به دیواره‌ای پر زرق و برق باغ‌ها، استخر و دریا، کاناپه‌های نرم و cushions که گنجایش ۱۰ نفر را دارد، تبدیل شود. جایگاه اصلی نیز خانه یک آشپزخانه کاملا مجهز است با هر چیزی که شما نیاز دارید غذاهای پخته‌شده را به خانه بسازید، یک اتاق رسانه‌ای که در آن می‌توانید ساعاتی را صرف تماشای آخرین فیلم‌ها و یا گوش دادن به موسیقی، و آشپزخانه و آشپزخانه کنید.
ویلای لوکس ساحلی 4 خوابه با استخر بی نهایت (3)

دسترسی به استخر شیشه ای

اتاق نشیمن دو اتاق‌خواب اصلی است. می‌توان در طبقه همکف پیدا کرد و این اتاق دسترسی مستقیم به باغ‌ها و استخر از مهتابی دارد، و حمام ensuite با یک حمام آفتاب در فضای باز خصوصی. اتاق‌خواب اصلی دوم در طبقه اول است و می‌تواند از طریق یک راه‌پله خصوصی به آن دسترسی داشته باشد. اتاق‌خواب بالا دارای روکش بسیار بزرگی است که مشرف بر زمین و آب‌های لاجوردی و همچنین حمام ensuite با یک وان حمام است.
اتاق‌های مهمان هایی را پیدا خواهید کرد که از اتاق نشیمن برمی گردند و آن‌ها نیز در دو طبقه پراکنده می‌شوند. مانند اتاق‌خواب اربابی در طبقه همکف، اتاق‌خواب پایینی یک حمام ensuite با دری است که به یک حمام باز هوای آزاد منتهی می‌شود. اتاق‌خواب بالا نیز با بالکن بزرگ خود جذاب است. همه اتاق‌های خواب در خانه Beach Nila در کمد با اندازه شاه، فضای دکور با سلیقه و پیاده‌روی در کمد لباس راحتی دارند.
ویلای لوکس ساحلی 4 خوابه با استخر بی نهایت (4)

استخر شیشه ای ساحلی

با این حال، شما احتمالا بیشتر وقت خود را در خارج از این جا صرف خواهید کرد، زیرا زمین‌ها به سادگی با چمن‌های سبز گسترده، درختان شکوفایی استوایی، و یک استخر پر زرق و برق احاطه شده توسط یک sundeck چوبی با loungers و چتر آفتابی احاطه شده‌است. سپس ساحل خصوصی مرتفع با bale relaxation قرار دارد که بر فراز آب قرار دارد، در طرف دیگر ساحل و مهتابی بلند سنگی با گام‌هایی که به سوی دریا منتهی می‌شود.

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

در صورت نیاز به مشاوره بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم :09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟