آکوا سرویس

بازدید و کارشناسی

تلفن : 02155958384

ویلا ساحلی رویایی با استخر بی نهایت

ویلا ساحلی رویایی با استخر بی نهایت

تا آنجا که ویلاهای کنار ساحلی می‌روند، رسیدن به Bayu گیتا بر روی زمین سخت است، یک ویژگی تماشایی ۶ خوابه که به آب‌های لاجوردی تنگه Badung و شکل مه‌آلود Nusa Lembongan در دوردست مشرف است. در روستای آرام of در ساحل جنوب شرقی بالی، Bayu گیتا هر چیزی که ممکن است در یک ویلای مجلل و سپس برخی از آن‌ها شامل دریای عظیمی است که با استخر شنا و جکوزی، سینما خانه، سالن ورزش و اتاق‌خواب‌های زیبا که برخی از آن‌ها دارای استخر شیرجه اختصاصی خودشان هستند را دارند. اگر این انزوا، فضا و stateliness است که شما در تعطیلات خود به بالی به دنبال آن هستید، نمی‌توانید با این ویلای مجلل اشتباه کنید.

ویلا ساحلی رویایی با استخر بی نهایت

استخر شیشه ای بی نهایت

پناه‌گاه of گیتا را وارد کنید و ممکن است متوجه شوید که هیچ تمایلی به ترک کردن ندارید، چون هر چیزی که نیاز دارید برای روزها و حتی هفته‌ها در اینجا داشته باشید. قسمت‌های زنده تمیز و جادار با اثاثیه شیک و شیک، آثار هنری لوکس، تکنولوژی مدرن در نوک انگشتان و پنجره‌های شیشه‌ای سقف تا سقف هستند که از باغ‌های وسیع، استخر و اقیانوس چشم‌پوشی می‌کنند.
کودکان در سنین مختلف می‌توانند ساعت‌ها در استخر شنا کنند، بازی کنان بر روی چمن‌های پوشیده از چمن و یا بازی بیلیارد، نیزه، ایکس باکس و کنسول بازی کنند، در حالی که والدین می‌توانند در سالن ورزش کنند، خوشی در کنار استخر داشته باشند، یا زمان آرامی را تنها در کنار استخر پیدا کنند.
برای کسانی که احساس نیاز به بیرون رفتن و اکتشاف را دارند، ویلا در مقابل یک شکست موج ستاره‌ای می‌نشیند، به اضافه یک ماشین و راننده همیشه در دست هستند تا شما را به برخی از بهترین نقاط بالی مانند هنر و مرکز فرهنگی of، شهر ساحلی شگفت‌انگیز of، یا swanky Seminyak و laid کمی دورتر ببرند.
ساختمان اصلی ویلا در Bayu گیتا بر سه سطح گسترده شده‌است. در طبقه همکف نزدیک در ورودی شما اتاق ناهار خوری را با چوب درخت ساج پیدا خواهید کرد که می‌تواند ۱۴ نفر و پنجره‌های شیشه‌ای و دری را که مشرف به یک باغ معلق است، ببیند. از راهرو عبور کنید و به سالن لوکس با سقف شیب‌دار و صندلی‌های راحتی و دره‌ای شیشه‌ای که اجازه می‌دهد نسیم دریا در سرتاسر باغ و استخر حرکت کند، خواهید رسید.
اتاق‌های اصلی در Bayu گیتا beachfront در ساختمان‌های جداگانه خود اسکان داده شده‌اند که باعث می‌شود آن‌ها احساس کنند که هر کدام یک ویلای در یک ویلای است. هردوی آن‌ها دارای استخر شیرجه خود و همچنین اتاق‌های داخلی با تلویزیون‌های ماهواره‌ای، دی وی دی و docks، مبله کردن فضای باز و حمام بزرگ با حمام سرپوشیده و حمام در فضای داخلی و حمام هستند.ویلا ساحلی رویایی با استخر بی نهایت
اتاق‌های مهمان می‌تواند در ساختمان اصلی خانه یافت شود. در طبقه همکف دو اتاق‌خواب مهمان در هر دو طرف یک راهرو با کرکره‌های چوبی جذاب وجود دارد. یکی از آن‌ها دو تخت‌خواب دارد که می‌تواند به تخت پادشاهی تبدیل شود و دیگری تخت شاهی دارد. هر دو اتاق پذیرایی دارای طبقات سنگ مرمر، تلویزیون، دی وی دی و حمام ensuite با bathtubs گرانیت و حمام هستند. یک اتاق نیز دره‌ای کشویی دارد که مشرف به یک عرشه چوبی فراگیر است که مشرف به باغ و استخر است.
در سطح بالای ساختمان اصلی، دو اتاق مهمان در بالای یک پلکان چوبی وجود دارد. یک اتاق دو تخت‌خواب دارد که می‌تواند به تخت شاهی تبدیل شود و یک عرشه چوبی بزرگ که توسط bougainvillea پر جنب و جوش احاطه شده و به مزارع rice نگاه می‌کند. دیگر اتاق مهمان سطح بالایی دارای یک تخت پادشاهی و یک عرشه است که مناظر دریایی باور نکردنی را ارائه می‌دهد. هر دو این اتاق‌ها همچنین تلویزیون، دی وی دی و حمام ensuite با گلدان‌های بزرگ و دوش فرورفته دارند.
در یک سطح از ساختمان اصلی سر خود را پایین بیاورید و با تجهیزات پیشرفته، وزن‌ها و حمام مدرن با دوش به باشگاه خواهید رسید. در یک طرف سالن سالن سینما، جایی است که ۱۰ نفر، یک سیستم تئاتر خانگی، و بیش از ۵۰۰ فیلم بازی می‌کنند، و در طرف دیگر سالن ورزش، سالن بازی‌ها با آخرین کنسول‌های بازی ویدیویی و بازی‌های ویدیویی و میز بیلیارد است.
با وجود این که فضای داخلی شیک کافی نبود، Bayu گیتا جان یک باغ پر زرق و برق پر از سرسبزی دارد، یک استخر بزرگ شنا و جکوزی که در اطراف میزه‌ای Balinese، یک منطقه نشسته صلح‌آمیز با کاناپه نرم و یک منطقه غذاخوری در فضای باز کنار دریا که برای صبحانه زیبا و نوشیدنی‌های sundowner عالی است، احاطه کرده‌است.

استخر شیشه ای

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.

بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.

ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.ویلا ساحلی رویایی با استخر بی نهایت

ضرورت ساخت استخر در منازل و ویلا

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.

پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.

اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

در صورت نیاز به مشاوره بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم :09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟