آکوا سرویس

استخرشیشه ای بی نهایت در ویلای ساحلی

استخرشیشه ای بی نهایت در ویلای ساحلی

امروزه با وجود افزایش امکانات رفاهی در میان مردم، داشتن استخر شنا در ویلاها و یا ساختمان های مسکونی یک امری حیاتی است. بسیاری از استخر به منزله ی ورزش استفاده میکنند و آن را در برنامه روزانه و یا هفتگی خود قرار میدهند. اما در کنار دید ورزشی نسبت به شنا، تعدادی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، تفریح و یا حتی درمان بیماری های خود به استخر ها مراجعه می کنند.پس متوجه میشویم که امروزه استفاده از استخر به دلیل وجود نیاز های مختلف در میان مردم امری حیاتی است.

حال باید نظر شما را به این نکته جلب کنیم که با وجود پیشرفت در تمامی حوزه های تکنولوژی و رفاهی در میان مردم، آیا در حوزه ساخت استخر و تجهیزات وابسته به آن نیز نسبت به گذشته تغییراتی ایجاد شده است ؟پاسخ به این سوال قطعا بله است.

در گذشته ساخت استخر های تفریح در ایران با استفاده از تجهیزات ساده ای مانند لوله کشی هایی برای تخلیه، ورود آب سرد و فاضلاب و… انجام می شد.اما اکنون هم جهت با پیشرفت های به دست آمده در زمینه ی تجهیزات و تاسیسات ارائه شده برای ساخت استخر شیشه ای در ایران نیز دارای مزایا و ویژگی های خاصی بوده و پاسخگوی توقعات افراد هستند.

استخرشیشه ای بی نهایتاستخر شیشه ای در ویلا

امروزه استخر شیشه ای در ویلا ها و باغ ها بسیار پرطرفدار است. بطوریکه اگر در یکی از باغ و ویلا های لوکس خبری از استخر های شیشه ای نباشد، در اینصورت بخشی از زیبایی ویلا کاسته شده است.حال باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که معماری و طراحی سازه ویلا و باغ کاملا به ظاهر و مکان استخر شیشه ای بستگی دارد.

ما باید توسط مهندس مربوطه به گونه ای استخر شیشه ای در ویلا را طراحی کنیم تا جلوه زیادی داشته باشد و به زیبایی مجموعه بیافزاید.بارها شده که ویلا و باغ ها توسط افراد کم تجربه ساخته شده و با وجود هزینه های سرسام آور که در پروژه انجام شده است در نهایت به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و بسیاری از المان های خاص پروژه به دلیل طراحی نادرست از دید مهمان ها و یا اعضای خانواده پنهان شده اند.

استخر شیشه از در ویلا از آن دسته المان هایی است که به دلیل جدید و مدرن بودن و هزینه های بالا، باید به نحوی طراحی شود تا در مکان های کلیدی پروژه قرار بگیرد و زیبایی خود را به اعضای خانواده و مهمان ها نشان دهد.ساخت استخر شیشه ای در ایران امروزه به یک کالای خیلی لوکس و مدرن در خانه های جدید تبدیل شده است و اکثر معماران و سازنده ها ترجیح می دهند در صورتی که مالک بتواند از پس هزینه های مالی پروژه بر بیاید برای زیبایی کار خود این استخر زیبا را پیاده سازی نمایند.

استخرشیشه ای بی نهایت

ویلا

طراحی معماری منحصر به فرد ویلا ملیسا” به طور یکپارچه با خط ساحلی ناهموار در حاشیه ملک، باغ‌های برفی مانند و خطوط ریزش جاری ترکیب می‌شود تا به شما تجربه تعطیلات غیر عادی مانند هیچ چیز دیگری بدهد. این زمین شگفت‌انگیز ۵ اتاق‌خواب در بخش Pantai لیما” تنظیم شده‌است، که ۵ ویلای مجلل در کنار ساحل ماسه‌ای rice و ساحل شنی سیاه of را در بر می‌گیرد. اگرچه هر ویلا در روش خودش تاثیرگذار است، اما به نظر ما ویلا ملیسا یک جواهر درخشان است.

استخرشیشه ای بی نهایت
هنگامی که وارد “ویلا ملیسا می‌شوید، از یک فواره قل‌قل آب عبور می‌کنید که به دنبال راه رفتن به اتاق نشیمن اصلی، آب می‌ریزد. در اینجا آب زیر شیشه از وسط چوب صیقلی و کف سنگی در این محل تجمع بزرگ عبور می‌کند و آن را به سوی پلکان هدایت می‌کند که به استخر و باغ منتهی می‌شود و در ابتدا به استخر کم‌عمق wading تبدیل می‌شود و سپس به برکه‌ای بزرگ infinity مشرف به اقیانوس تبدیل می‌شود.
استخرشیشه ای بی نهایت
در سراسر ویلای، مواد طبیعی مثل سقف thatched soaring alang thatched، پله‌های سنگی گدازه محلی، چوب‌های ساج و عرشه‌های غیر آهنی پیدا خواهید کرد. این عناصر توسط آثار عتیقه و آثار هنری قدیمی و معاصر اندونزیایی تکمیل می‌شوند. علاوه بر این، اتاق‌خواب‌ها، اتاق‌های نشیمن و غذا خوری و bales تمدد اعصاب، به ساحل ماسه سیاه درخشان، امواج crashing آبی و صحنه‌های عجیب ماهیگیری و موج سواران روی آب نگاه می‌کنند.
استخرشیشه ای بی نهایت
اولین آشنایی شما با ویلا ملیسا در امتداد گذرگاه پوشیده از ۱۰۰ متر مربع قرار دارد. این فضا سقف بلند را با طرفداران، کناره‌های باز برای اجازه دادن به مناظر دریایی، اثاثیه شیک، و یک صفحه پنهان که می‌تواند برای شب‌های فیلم در اسلاید نمایشی نمایش اسلاید یا ارائه ارائه دهد، نشان می‌دهد. از یک سری از دره‌ای شیشه‌ای کشویی تا طرف اتاق غذاخوری با یک میز بزرگ ۱۶ نفره که از یک تکه چوب تراشیده شده‌است و یک مجموعه دیگر از دره‌ای شیشه‌ای که به باغ منتهی می‌شود، دنبال کنید.
استخرشیشه ای بی نهایت
البته تقریبا غیرممکن است که در ویلا ملیسا وقت بگذرانید بدون اینکه در هوای آزاد از هوای آزاد لذت ببرید. دو استخر مرکز باغ را با یک استخر کم‌عمق برای کودکان و یک استخر ۲۰ متر دیگر برای کودکان و یا اوقات فراغت تامین می‌کنند. این استخرها توسط یک عرشه آهن با loungers و چترهای آفتابی احاطه شده‌اند و در کنار شن، جکوزی و دو عدل دیگر در کنار ماسه، یکی برای غذا خوری و یکی با بالش‌های نرم برای مراقبه، ماساژ و یا چرت زدن وجود دارد.
استخرشیشه ای بی نهایت
اتاق‌خواب اصلی در طبقه همکف ویلا قرار دارد و یک تخت‌خواب پادشاهی با وان حمام و یک وان حمام که در استخر کوچک فرورفته است و دره‌ای فرانسوی آن را به ساحل و ساحل باز می‌کند.
استخر شیشه ای در امتداد مسیر ورودی، دو اتاق‌خواب باغ پیدا خواهید کرد که توسط گیاهان استوایی و ponds احاطه شده‌است. دره‌ای فرانسوی به روی طبیعت باز است و حمام ensuite هم دارای حمام داخلی و هم حمام خانگی علاوه بر دوش باران است.
در هر دو طرف ورودی اتاق نشیمن از پله‌ها بالا می‌روند و به سالن mezzanine که در کنار دو اتاق‌خواب مهمان قرار دارد، می‌رسند. این suites مناظر تماشایی دارند که بر ساحل و اقیانوس آن طرف از balconies خصوصی امتداد دارند و همچنین بس‌ترهای شاه و حمام ensuite با گلدان‌های سنگی بزرگ و حمام هستند.
استخر شیشه ای

تیم آکوا، با تجربه ی زیاد در این سازه ها و داشتن متخصصین و مهندسان خبره، میتواند بهترین انتخاب شما برای داشتن یک استخر شیشه ای متفاوت و زیبا با بهترین قیمت باشد.

شماره تماس جهت بازدید و کارشناسی: 09205958384

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟