آکوا سرویس

۴ مزیت ایمنی حصار شیشه ای استخر

اگر در حیاط خلوت خود یک استخر دارید یا در فکر تهیه آن هستید، پس حتماً از قبل به فکر گرفتن حصار هستید. اگر اینطور نیست، پس باید انجام دهید، زیرا طبق قانون ایمنی باید حصاری در اطراف استخر خود داشته باشید. احتمالاً اکنون از خود می‌پرسید که بهترین نوع نرده برای تهیه کدام است. چیزی که عملی خواهد بود بدون اینکه زیبایی شما را خراب کند. حصار استخر شیشه ای بیشترین مزایا را دارد.

حصار شیشه ای استخر

حصار استخر از دسترسی کودکان و حیوانات خانگی بدون نظارت به محوطه استخر جلوگیری می کند و به صاحب خانه آرامش می دهد. همچنین به عنوان یک اقدام ایمنی برای تمام املاک تجاری مانند آپارتمان ها و هتل ها الزامی است. حصار شیشه ای استخر در سال های اخیر به یک روند داغ تبدیل شده است. شیشه سکوریت علاوه بر زیبایی، مزایای ایمنی منحصر به فردی را ارائه می دهد که آن را به یک انتخاب برتر حصار ایمنی استخر تبدیل می کند.

4 مزیت ایمنی حصار شیشه ای استخر

در اینجا 4 مزیت ایمنی حصار شیشه ای استخر آورده شده است:

  1. شیشه سکوریت قوی و بادوام است

نرده های شیشه ای استخر با شیشه ایمنی ضخیم ساخته می شوند. این شیشه شش برابر قوی تر از شیشه معمولی است و شکستن آن تقریبا غیرممکن است. این همان نوع شیشه ای است که برای درهای کابین دوش، شیشه جلو یا هر سطح دیگری که ممکن است در معرض ضربه قرار گیرد استفاده می شود. این بخشی از همان رویه در ساخت شیشه های ضد گلوله است.

در صورت شکستگی نادر، شیشه ایمنی سکوریت به جای تکه های تیز، به دانه های گرد کوچک تبدیل می شود. به طور کلی، سیستم حصار شیشه ای بدون قاب ما برای مقاومت در برابر باد تا سرعت 90 مایل در ساعت مهندسی شده است و می تواند فشار زیادی را تحمل کند. حصارهای ما ساخته شده اند تا مادام العمر باشند.

  1. پانل های مقاوم در برابر صعود

پانل های شیشه ای استفاده شده در حصار استخر ما سطحی نرم و غیر قابل بالا رفتن را فراهم می کند. برای بچه های کنجکاو هیچ شیار یا انحصاری وجود ندارد که سعی کنند و به عنوان تکیه گاه از آن استفاده کنند. آنها در ارتفاعات مختلف برای برآورده کردن الزامات کد استخر، معمولاً 4 فوت یا 5 فوت بسته به نظر و خواسته شما و مسایل امنیتی در دسترس هستند.

4 مزیت ایمنی حصار شیشه ای استخر

  1. حصار شیشه ای استخر باعث می شود حیاط شما بزرگتر شود

به دلیل شفافیت و انعکاس نور در محیط اطراف، حیاط را بزرگتر از اندازه واقعی خود نشان می دهد. وقتی مهمان داشته باشید به زیبایی آن پی خواهید برد. حتی اگر یک حصار شیشه‌ای اندازه فیزیکی منطقه را تغییر ندهد، باز هم کمک می‌کند تا منطقه احساس وسعت بیشتری داشته باشد و مهمانان شما کمتر احساس کلاستروفوبیک کنند.

  1. دیدگاه های واضح برای نظارت بر کودکان

غرق شدن تصادفی علت شماره 1 مرگ کودکان زیر 4 سال است. از این تصادفات مرگبار، حدود 76 درصد در استخرهای مسکونی اتفاق می افتد. در حالی که یک مانع ایمنی فوق العاده مهم است، هیچ جایگزینی برای نظارت بزرگسالان وجود ندارد. کودکان خردسال باید همیشه هنگام بازی در استخر یا نزدیک آن تحت نظارت باشند. این منطقه ای است که در آن حصار شیشه ای به وضوح از رقبا برتری دارد. پانل های شفاف تقریباً نامرئی هستند و به شما امکان می دهد نمای واضحی از تمام فعالیت ها در داخل و اطراف استخر مشاهده کنید تا بتوانید همیشه نظارت کنید.

4 مزیت ایمنی حصار شیشه ای استخر

نتیجه

داشتن یک استخر در خانه، هتل یا استراحتگاه و ویلا برای استراحت و تفریح عالی است. اما بدون احتیاط های ایمنی مناسب مانند حصار شیشه ای استخر نیز می تواند خطرناک باشد. موانع شیشه ای به اندازه کافی قوی هستند که از افتادن افراد در آب جلوگیری می کنند و در عین حال قابل مشاهده هستند. آنها از حوادثی مانند افتادن کودکان و سر خوردن بزرگسالان روی سطوح خیس جلوگیری می کنند.

حصار استخر شیشه ای راه حل ایده آلی برای ترکیب ایمنی با ظرافت است. اگر به دنبال راه هایی برای ایمن تر کردن استخر خود هستید، حصار شیشه ای استخر یک سرمایه گذاری عالی است. پس همین حالا با ما تماس بگیر تا استخری ایمن تر داشته باشی و نگران خطر ساز بودن آن نباشی.

پرزنت حضوری 02155958384

مشاوره آنلاین 09205958384

 

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟